Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti nem féltek barát/barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltek barát/barátnő előtt levetkőzni legelőször?

Figyelt kérdés

Nem féltek hogy hogy fog rá reagálni, tetszeni fog e neki ahogy meglátja az intim részed?


Nekem még sosem volt barátnőm, csak alkalmi de előtte nem voltam szégyenlős mert csak egyszeri alkalom, de egy barátnő akivel sokat együtt vagyunk ott szerintem fontos hogy teszünk lent is egymásnak.


Nekem ha lesz valamkor barátnőm akkor félve fogom levenni a gyatyám szerintem :/


2018. dec. 13. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már leszoktam róla hogy szégyenlős legyek.
2018. dec. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több kapcsolatom is volt az asszony előtt, mindenkinek más melle meg puncija volt, teljesen mindegy, hidd el. Dugni ugyanúgy kell, bármilyen is a puncija.

Magadat meg tartsd tisztán, ápoltan, akkor semmi gond nem lesz.

2018. dec. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félek, nincs miért , elfogadja a barátom a testemet ugy ahogy van, meg amugy sem vagyok szégyenlős
2018. dec. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szégyenlős voltam eleinte de levetkőztem már.
2018. dec. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, igazából sosem voltam szégyenlős...
2018. dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mwg mindig felek levetkozni a barátom előtt
2018. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elég szégyenlős vagyok alapból, de ha odáig jutok egy sráccal, akkor pont nem érdekel, fontosabb dolgok kötik le a gondolataimat
2018. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!