Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti miért szeretitek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miért szeretitek ha a barátnőtök az öletekbe ül? Mit tesztek ha feláll?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ha nektek feláll mikor pl a barátnőtök az öletekben ül, vagy csókolóztok akkor mit tesztek? És miért szeretitek ha az öletekbe ül a barátnőtök? Ha feláll és a barátnőtök mocorog nem fáj?

2018. aug. 6. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha a barátnőnk az ölünkbe ül, biztosan feláll. :) Nem teszünk semmit, hagyjuk állni, nem fáj az, sőt...

Azért szeretjük, ha az ölünkbe ül mer akkor csak 2 vékony ruhadarb vélaszt el attól, mintha valóban szexelnénk, és ez jó érzés. Nagyjából ezért is áll fel :)

2018. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Én lány vagyok és szeretek a barátom ölében ülni. Valahogy izgat és engem is beindít hogy tudom hogy most neki is jó, úgyhogy időnként csípővel rájátszok egy kicsit :D
2018. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Huu, utolsó, hogy ezért Te mennyi privátot fogsz kapni... :D
2018. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz! Jöhetnek még válaszok :D
2018. aug. 7. 09:54
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Szia. Lány vagyok, és é is azért szeretem, mert amúgy is jó érzés látni, tudni, hogy jó érzés a fiúnak, és én is rá szoktam játszani. 17/l
2018. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Amikor volt barátom imádtam az ölében ülni, mindegy hogy háttal neki vagy vele szemben. Én olyankor mindig biztonságban éreztem magam meg tudtam hogy neki is jó érzés. Na de azért persze én is szerettem húzni az agyát és mocorogtam az ölében meg néha-néha hozzádörgöltem az ágyékához a fenekem. ;)
2018. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert jó érzés! Semmit nem teszek mert Ő is élvezi ha fészkelődhet rajta! f.
2018. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
66%
Általában megjegyzi hogy valami szúrja a fenekét, meg van hogy szándékosan mocorog az ölemben. 17/F
2018. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
86%
Szia! Lány vagyok és én is szeretek nagyon az ölébe ülni. Bármikor átölelhetem, megpuszilhatom, megnyugtatja őt is, meg engem is, hogy közel vagyunk egymáshoz. Egy előttem szóló mondta, hogy feláll akkor, mivel elég izgató tud lenni ha ilyen közel vagyunk egymáshoz. Nincs ezzel baj, sőt nagyon is jó!
2018. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Imadom ha rám űl pláne ha nincs rajtunk semmi..!!

De ha felizgat es csak úgy hagy akkor inkább maszturbálok mint hogy szenvedjek !

2018. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!