Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm tette mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm tette mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

Elég sokadik barátnőm, és mondhatom hogy az összes közül a LEGJOBB.


2 hónapja vagyunk együtt. 1 hete vettem észre rajta hogy nyomasztja valami, majd 2 nap könyörgés után kinyögte, hogy leszopott egy srácot a diszkó után..(Valamiért beindultam a kis előadására , ki is használtam a pillanatot, tudom elég betegen hangzik :D)


Nem gondolok a jövőmre, mert mint mondtam egy bomba csajról van szó , és ezek mellett lehetetlen megmaradni hosszú távon.. (Válogatja a pasikat a szemem előtt, úgy hogy vele vagyok)


De a jelenlegi helyzetet hogy tudnám kihasználni a legjobb féle képpen? Én is gondolkodok rajta, hogy teszek valamit. Csak hogy fer legyen az állás. A szakítás már tuti, de még nem mondtam el neki , hogy mikor és mi féle képpen.


Igen, elég gyerekesen hangzik! És szánalmasnak (Én is , ő is) 19 éves vagyok , ő 17 éves. Mind kettőnk éretlenül gondolkodik fejben , itt az olvasható bizonyíték!


Nektek mi a véleményetek arról hogy egyre több ilyen csaj/pasi van, aki kapcsolat közben átjár más portájára "finom" célokkal?

Ui: Mind a ketten csak azért vagyunk együtt mert tetszünk egymásnak, (nagyon) , voltaképpen semmi szeretet nincs kettőnk között. Igen! Ez szintén egy kizáró tényező egy kapcsolatban!



2018. júl. 27. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Dobj mar egy ket fotot privatban errol a lanyrol
2018. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Véleményem szerint ezt kur.ákodásnak és latros.odásnak nevezik.
2018. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez nem párkapcsolat

Csak szexkapcsolat

2018. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Éld ki vele a lehető legtöbb szexuális fantáziád ha tudod és ezt tenném.
2018. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
ez a kapcsolat a dugaszról szól semmi másról,szerintem.
2018. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vesd fel a 3as dolgot

Ebben a sorrendben

Te ,ő,harmadik làny

Te,ő harmadik fiú,

A kettő között meg szakitotok

2018. júl. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben a formában semmi baj sincs vele. 8 évet húztam le egy nálam 12 évvel idősebb nővel,akivel hasonló módon voltunk. Izgatott a telhetetlensége,de mi közösen hoztuk össze az alkalmakat.
2018. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Mond neki, hogy ez nem volt szép dolog, és cserébe kérsz valamit tőle, ami szerinted neki is be fog jönni. Majd dobd be, hogy bevesztek egy másik csajt harmadiknak. Aztán futtasd a csajod :D
2018. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!