Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagyon fura fetish? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon fura fetish? Vagy elfogadható még? 18/f

Figyelt kérdés
Szeretem, ha a barátnőm szex előtt lepisil engem. Akkor még teljesen felöltözve vagyok (ing/póló/farmer). Egyszerűen imádom ahogy végigfolyik rajtam, eláznak a ruháim...

2018. jún. 3. 08:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
...és muterod szereti-e, hogy pisiszagú minden cuccod? (Illetve kíváncsi-e az okára)
2018. jún. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
elfogadható, csak ruhában elég gáz!
2018. jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Elfogadható, én is szeretem ha egy lány lepisil, bár én ruha nélkül élvezem.

Utána meg lenyalni az utolsó cseppeket a kisajkakról, hmm... fincsi!

Nincs ezzel gond, te erre izgulsz, nyugi nem vagy egyedül. Ha a barátnőd készül rá, sok ásványvizet, üdítőt iszik előtte, attól színtelen, szagtalan lesz a pisi, gyakorlatilag langyos vizet fog rádengedni, attól nem lesz büdi a ruhád.

Szerencsés vagy a barátnőddel, hogy élvezi a pisis játékokat.

2018. jún. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ez nekem is nagyon bejön. De mi úgy csináljuk, befekszem a kádba, rámpisil miközben verem. 18f
2018. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
És ezt megteszik neked?
2018. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha teged ez izgat, akkor elfogadható. Viszont anyud elfogadja vajon? :D
2018. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
A nagy kérdés nem az, hogy itt gyakorin elfogadható-e, hanem a barátnőd elfogadja-e! :)
2018. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6-os

Bocsi, de mi köze ehhez az anyjának, hogy elfogadja e vagy sem ?

Hagyjál már :-)

2018. jún. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem arra gondolt a válaszoló, h a 18- éves srác ruháit sanszos, h még az anyukája mossa. Az a köze. Idegen nő pisijével átitatott ezhákat mos mondjuk a saját ruháival, bugyijaival együtt.
2018. jún. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A szexualitásunkon nem tudunk változtatni, tehát kénytelenek vagyunk elfogadni magunk olyannak, amilyenek vagyunk. Olyan párt válassz, aki elfogadja a fétised! Egyébként minden embernek van fétise. Ha sikerül a saját fétisedet elfogadnod, a máséval is toleránsabb leszel. Az nem tudja elviselni más fétisét, aki a sajátját is elutasítja.


A pisiszag hasonló a testszaghoz. Nyilván az ember a testszag alapján is vonzódik, vagy irtózik a párjához. De ha neked bejön a párod szaga, akkor a párodnak is a tied. Ez nem tolerancia kérdése, hanem testileg összeilletek.

2018. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!