Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagyon fura fetish? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon fura fetish? Vagy elfogadható még? 18/f

Figyelt kérdés
Szeretem, ha a barátnőm szex előtt lepisil engem. Akkor még teljesen felöltözve vagyok (ing/póló/farmer). Egyszerűen imádom ahogy végigfolyik rajtam, eláznak a ruháim...

2018. jún. 3. 08:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Fura fetish az tény, de sokan szeretjük a hasonló játékokat. A szexben minden elfogadható,amit mindkét fél akar!

Örülj hogy találtál olyan partnert,akivel egyeznek a vágyaitok.

2018. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Yoda m. ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Kérdezed.. de Kinek fura? Úgy általában a mai embernek? Vagy a 200 évvel ezelőtt élő embereknek. Mert nekik biztosan fura lett volna. Akik akkoriban leginkább ruhástul, hosszúkás bugyiban szexeltek és a többi... Ezt Te is tudhatod néhány könyvből és "kosztümös" filmből. (Akkoriban más számított erkölcsösnek/erkölcstelennek)

Jól válaszoltak többen is, amikor azt mondták:

Csak az számít, hogy párodnak és neked fura-e. Ha nektek a legteljesebb harmóniában ez jó esik és izgató, akkor nem tök mindegy, hogy mindenki MÁS (minket, válaszadókat is beleértve) mit gondol erről?

Hát nem nekünk (kívülálló embereknek) csináljátok, hanem magatok kedvéért. Gondolom. Akkor meg nem mindegy, h. ki mit gondol, hogy fura-e, vagy nem?

Vagy filmet forgattok közben, amit majd be akarnátok mutatni a nagyközönségnek...? Mert ez esetben lenne értelme a kérdésednek... hogy pl. milyen fogadtatásra számíthattok az ősbemutatón...

Elárulom én mit gondolok: ma még (itt Mo.-on) igencsak vegyes lenne a fogadtatása. Sokan talán meg is akarnának kövezni emiatt, de sokan meg nem. Persze attól is függne, hogy hol és kiknek akarnátok bemutatni. Azért az egyáltalán nem mindegy!


No, szóval a lényeg, ami már elhangzott:

Semmi nem kivetni való és nem "fura", ami mindkettőtöknek örömöt okoz és közös megegyezéssel történik.

Ha a lánynak az esik jól és nyújt élvezetet, h. pl. pirosra paskold a fenekét, akkor tedd azt, okozz neki örömet ezzel, s ne azon morfondírozz, h. ez mennyire fura, kislányos, vagy perverz-e... ha Te elfogadod Őt ilyennek, hát akkor legyen áldásod reá.

Akkor szereted igazán a partnered, ha nem irányítod, ha hagyod érvényesülni, s megteszed (ha teheted) amit szépen(!) kér Tőled. (Nem parancsol, kér!) Főleg, ha az még pénzbe sem kerül. Ráadásul neked is örömöt okoz. S persze ez fordítva is igaz... ezt viszont Neki kell tudnia.


Anyukádra, rokonaidra meg végképp nem tartozik. Mint ahogyan ránk se... És most jön a - hacsak...

Szóval, ha eddig Anyukád mosta ruháidat, akkor tényleg jobban teszed, ha erről leszoktatod és eztán magad mosod (kézzel, géppel), illetve vasalod (ha kell). Már csak azért is, hogy ezzel (az előmosás+mosás, vagy egyéb procedúrával) +terhet, de úgy általában is plusz terhet ne akasszál a nyakába. Ezt nem várhatod el Tőle.

Viszont azt elvárhatod, h. ne szóljon bele az életedbe, így a szex. szokásaitokba sem ... ha ez egyébként fenn állna. Mert Te önállóan vagy képes intézni a dolgaidat, így a ruháid mosását is.

De, ezt Te tudod, mi nem tudhatjuk. Ez utóbbit csak néhányan feltételezték a korodnál fogva...


Az is igaz, (de ez tisztán biológia), h. ha sok vizet (nem bort, sört, töményt!) iszik előtte, akkor 1) többet is tud pisilni (az jó), 2) átlátszóbb, hígabb lesz a vizelete, ami egy bizonyos mennyiség után már szinte csak víz. (Ez meg pláne jó)

S még nem beszéltem a vizelet-terápia előnyeiről. De nem is fogok, ki lehet guglizni.


Az ERŐ legyen Veletek!

2018. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!