Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene tennem? Sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Sosem gondoltam volna, hogy ilyt tesz miért tette?

Figyelt kérdés

Azt hittem rendben van minden köztünk, és maximálisan kielégítem őt, igaz hogy az elmúlt hónapokban többet dolgozom és emiatt kevesebbet szexelünk ami persze nekem is hiányzik de mégsem teszek ilyet mint ő.

Történt tegnap este, hogy hazaértem a munkából váratlanul előbb értem haza mint ahogy írtam neki, és ahogy beléptem a lakásba meztelenül volt, és önkielégített úgy hogy a fehérneműimbe dörgölőzött teljesen lesokkoltam, és undorítónak találtam amit csinált mint valami állat aki nem bír magával!

Elmentem zuhanyozni majd befeküdtem az ágyba összegubózva és ő nem értette mi a bajom, hát ott kikeltem magamból rendesen és elhordtam egy perverz állatnak, ő viszont nem is értette, hogy ezzel mi a problémám? Sőt azt is mondta, hogy csak hiányoztam neki és már az is felmerült benne, hogy felveszi az egyik bugyim és úgy folytatja miközben a ruháim szaglássza és tudja lehet hülyén hangzik de tényleg csak azt akarta érezni, hogy a közelébe vagyok.


Nekem ez iszonyatosan undorító és teljesen kibuktam a dologtól, mit kellene tennem? Úgy érzem látni sem bírom, azt hiszem haza sem megyek ma egy jó ideig.


2018. jún. 15. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem lehetsz ennyire frigid pitsa...

Örülj neki, hogy nem egy másik nővel találtad in flagrante...

Vagy jobban tetszett volna az a verzió?

2018. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon túlreagàlod. Ràd volt kívàncsi, nem màs nőre. Hiànyoztàl neki és így oldotta meg.

Nem lépett félre, úgyhogy nincs min aggódni.

Beszéld meg vele, hogy hagyjon fel ezzel és kész.

Úgy csinàlod, mintha 2 pasival kaptad volna rajta.

2018. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

El tudjátok képzelni milyen undorító hogy a fehérneműim közt fetreng és pl abba a harisnyába gubancolódva van a pénisze amit akár másnap felveszek munkába?

Hogy juthat egyáltalán ilyen az eszébe??

2018. jún. 15. 16:04
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
En azt hittem megcsalas lesz a sztoribol. De tényleg örülj hogy ennyire teged akar es nem mast! En meg fel is ajanlottam hogy odaadom a bugyim a baratomnak, szerintem ez nem gaz! Persze ha a te véleményed mas akkor azt kell kovetned, beszelj vele hogy szerinted ez visszataszító. De azert ne cseszd le szegenyt egybol :/
2018. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy làtom, hogy szakítani akarsz vele.

Ha ennyire húsba vàgott akkor hagyd ott.

2018. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Tán nincs otthon mosógép, hogy ennyire szíven ütött a dolog?
2018. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Jézus, tedd össze a 2 kezed hogy még melletted van. Ha itt ekkora hisztit vágsz, gondolom mi lehetett otthon. Én tuti elpakoltam volna a fehérneműimet a szennyesbe és befejeztem volna neki amit elkezdett. Ha szereted lehet nem kellene így bánni vele.
2018. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazad van 7-es válaszoló! Jobb lett volna ha ezt teszem nem is tudom, hogyan lehetek ilyen önző hogy csak magammal vagyok elfoglalva. Igazatok van túlreagáltam jobb lesz ha bocsánatot kérek tőle és ma hozzábújok, remélem nem haragudott meg emiatt, úgy bánom, hogy ilyen ostoba voltam!
2018. jún. 15. 16:39
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem, min vagy így kiakadva. Semmi nem történt. Inkább szexeljetek egy jót.
2018. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Kamus troll, csodálom, hogy ennyien beveszik
2018. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!