Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatról van szó, 26 évesek vagyunk. A barátnőmnek rossz a munkája, nem szereti, le is fárasztja. Munka után ritkán van kedve szexhez, néha kapok egy szopást, de többször ígéri meg mint hogy tényleg megkapnám (tehát kb 0 és 2 között szokott lenni hétközbe). Hétvégén nem szokott gond lenni.

Mondtam neki, hogy végülis nem gáz ha hétközbe nincs hangulata a szexhez, majd ha új munkája lesz akkor jobb lesz a helyzet, viszont örülnék ha akkor addig szopás több lenne, nem is kell minden nap, de az 5 napból 3-4 alkalomnak örülnék, viszont egyelőre ez még nem nagyon akar összejönni.


Férfiak és nők véleménye egyaránt érdekelne, hogy jogos a kérésem, vagy nekem kellene türelmesebbnek lenni, mert nem akarok paraszt sem lenni vele.

Írjátok meg légyszi a korotokat és a nemeteket is, köszi!


2018. máj. 18. 08:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Érthető hogy erre van igényed, de azt tudomásul kell venni, hogx ilyen helyzetben csak kompromisszumok mentén lehet kiegyensúlyozott szexualis életetek. Amit leírtál, a szerintem vállalható bízz a jobb folytatásban... türelem.
2018. máj. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Ugyan ez van nállunk is :) mi havi 2x szexelünk :( 23/F
2018. máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Haver, ha erőltetni fogod még kevesebb szex lesz. Próbálj inkább adni a szexben és a másiknak örömet szerezni, mert én úgy látom hogy önző vagy. Mintha neked járna a szex. Az senkinek nem jár, mindig ki kell érdemelni. Egy nőről nem lerántani kell a bugyit hanem eljuttani odáig hogy akig várja hogy megszabaduljon tőle.
2018. máj. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Segítek, nem vagyok önző, nem arról van szó hogy jár, csak ha már minden nap együtt vagyunk akkor ez a mennyiség nem olyan sok. És a szexszel nincs semmi gond, ez teljesen biztos, ha van akkor azt ő is élvezi.
2018. máj. 18. 08:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a feleségem volt ilyen frigid.El is váltam tőle.
2018. máj. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

-Imádkozz, hogy javuljon a helyzet

-légy türelmes

-ne csak kérj, próbálj te is adni

-udvarolgass neki, és éreztesd vele, hogy szereted (sokat beszélgess vele, hallgasd meg, milyen napja volt, légy a lelki társa, reggel vigyél kávét az ágyba, és esetleg vegyél neki egy szál virágot hetente/2hetente egyszer).

-hazajön munkából, ne szegezd neki a kérdést, hogy "leszopsz?"

-és normális, hogy igényled a szexet, de ha erőltetni fogod, az könnyen tönkreteheti a kapcsolatotokat. Ha szereted őt, akkor próbálj egy kicsit leszállni a témáról, és másképp foglalkozni vele, és elképzelhető, hogy ő fog utánad jönni, hogy legyen valami.


Tudom, hogy ez nem egyszerű, de talán megoldást jelenthet. Drukkolok nektek :)

2018. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nőnek egy fárasztó nap után a szexről kezdesz el beszélni a maradék libidója is elszáll.

Tudom hogy probléma neked de ha benne tudatosul hogy neked ez gond akkor csak még egy feladat lesz a nap végén a szopás és végül teljesen elmegy a kedve a szextől.


Próbálj megértő és türelmes lenni, pátyolgasd egy kicsit a lelkét, mert abban van a kutcs a bugyijához.


Ha végképp nem megy akkor azt jelenti hogy eltérő szexuális igényetek van, abba vagy belenyugszol vagy szétváltok.

2018. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, de azért azt tisztáznám, hogy ez nem úgy szokott működni hogy hazaér én meg szólok neki, hogy "na figyu, itt farkam, neked meg épp üres a szád, segítsünk egymáson..."


Normálisan szoktam próbálkozni, előjáték stb és akkor szokta mondani hogy most nincs kedve

2018. máj. 18. 10:25
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

"néha kapok egy szopást, de többször ígéri meg mint hogy tényleg megkapnám"


oké, ennyi elég is volt olvasnom, ahol abban mérik a jó szexet, hogy hány szopást kapsz és ahol a csajnak meg kell ígérnie, hogy később kapsz szopást, na ott nem kiegyensúlyozott a szex.


El tudom képzelni a csaj utálja a munkát és azt gondolja:

"vazze, utálok itt lenni, egész nap szopok, és mikor haza érek a pasim is azzal jön, hogy szopjak. Bárcsak mikor hazamennék kapnék egy jó lábmasszázst, várnának finom étellel és virággal, majd megnéznénk egy jó filmet összebújva, de nem, a pasim kikönyörgi, hogy szopjam le minden nap... Hol találok egy rendes pasit, aki a farkán túl is tud gondolkozni és nincs megsértődve ha egy nap pihenni szeretnék"


33, egy házas férfi, aki szerint ez a kapcsolat csoda hogy él még...

2018. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#7 látom felfogtad amit írtam... értelmezz is pls
2018. máj. 18. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!