Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene tennem? Sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Sosem gondoltam volna, hogy ilyt tesz miért tette?

Figyelt kérdés

Azt hittem rendben van minden köztünk, és maximálisan kielégítem őt, igaz hogy az elmúlt hónapokban többet dolgozom és emiatt kevesebbet szexelünk ami persze nekem is hiányzik de mégsem teszek ilyet mint ő.

Történt tegnap este, hogy hazaértem a munkából váratlanul előbb értem haza mint ahogy írtam neki, és ahogy beléptem a lakásba meztelenül volt, és önkielégített úgy hogy a fehérneműimbe dörgölőzött teljesen lesokkoltam, és undorítónak találtam amit csinált mint valami állat aki nem bír magával!

Elmentem zuhanyozni majd befeküdtem az ágyba összegubózva és ő nem értette mi a bajom, hát ott kikeltem magamból rendesen és elhordtam egy perverz állatnak, ő viszont nem is értette, hogy ezzel mi a problémám? Sőt azt is mondta, hogy csak hiányoztam neki és már az is felmerült benne, hogy felveszi az egyik bugyim és úgy folytatja miközben a ruháim szaglássza és tudja lehet hülyén hangzik de tényleg csak azt akarta érezni, hogy a közelébe vagyok.


Nekem ez iszonyatosan undorító és teljesen kibuktam a dologtól, mit kellene tennem? Úgy érzem látni sem bírom, azt hiszem haza sem megyek ma egy jó ideig.


2018. jún. 15. 15:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
ha igaz a sztori, akkor nem érdemled meg a barátodat.
2018. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen... most az jobb lenne, ha megcsalna, és más nővel elégítené ki a vágyait? Nőként mondom, hogy ezt nagyon durván felfújod. Azért az önkielégítés nem tilos egy kapcsolatban.
2018. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!