Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek elfogadhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek elfogadható ha a barátotok az első alkalommal ki szeretne nyalni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 14. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Mi az hogy elfogadható? Örülnék ha létezne olyan férfi a világon aki szeretne nyalni! Merthogy csak a szájuk nagy, de max 5 percig csinálják, finnyáskodnak, nem akarnak orgazmusig juttatni. Lehet csak én vagyok ilyen szerencsétlen, de én csak nyalással tudok elmenni.

Nem tudom a te agyaddal mi a baj, hogy ezt így meg kell kérdezned...Ez neked jó, neked megtiszteltetés, mi az hogy "elfogadható"??

2018. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Persze. Mikor én lefeküdtem a vőlegényemmel elsőnek, nem is kapcsolatnak indult, de alap hogy így indított :D És így is fejezte be :D

Szűz volt még, és erre amúgy is kíváncsibb volt :D

2018. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
#1 rossz hapsikat fogsz ki
2018. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
#1: Lehet, hogy te csak nyalással tudsz elmenni, de gondolom megérted, hogy a pasi egy idő után szeretné a péniszét is aktivizálni, mert ő a nyalástól tuti, hogy nem fog elmenni. Azt hiszem, neked inkább nőre van szükséged... :)
2018. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

1.vagyok


Szeretek dugni :) De elmenni csak nyalással tudok. Tehát az lenne a minimum hogy szex után kinyal. De eddig egyik se tette...

2018. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
#4 elég rossz a felfogásod kisfiam.
2018. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
#1 nálam meg pont az a baj, hogy nem engedi a párom, hogy legalább 5 percig nyaljam, mert nem úgy akar elélvezni.
2018. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha első talinál,csak úgy ott helyben,akkor pislognék.Az első olyan estén,pettingnél, nagyon örülnék neki.
2018. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Persze

Miért ne lenne elfogadható?

Ha Én leszopom első alkalommal

A minimum hogy viszonozza és kinyal :)

24N

2018. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez ember és hozzáállás kérdése.


Én örülnék ha az első alkalommal lefeküdne velem valaki, vagy ki is ny*lhatom :D


Valaki szerintem ez könnyűvérűség...

hát nem tudom, ha valakivel annyira jól érzem magam, akkor miért ne feküdjünk le?

Ha átakar verni és csak arra kellesz neki, akkor megteszi ezt egy hónap múlva is meg az első napon is..aki meg nem így áll hozzád, hanem komolyan, akkor meg szerintem tök mindegy, hányadik alkalommal fekszel le vele.


Persze megértem, ha valaki nem olyan beállítottságú, hogy első alkalommal már jöhet a szex, nem arról van szó.


Na de konkrétan a kérdésre: szerintem elfogadható, de tőled is függ. Ha olyan beállítottságú vagy, hát ny*ljon, ha meg nem, akkor mondj nemet :D


Én volt, hogy valakit 1 órán át ny*ltam, de már az élvezettől a falat kaparta, nem érezte azt hogy miért húzom el eddig, tetszett neki XD


29/F

2018. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!