Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin ilyen téma mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin ilyen téma mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

Egy könnyed beszélgetés helyett a pasi szinte egyből az excsajával való hosszú kapcsolatát elemezte, miért mentek szét, ki volt a hibás, sőt még a védekezési módszerükbe(!) is beavatott, miért nem lett gyerek stb.

Szinte rám nem is volt kíváncsi, hogy mit csinálok, hogy élek, hogy tervezem az életemet.

Ettől kicsit megijedtem, egyáltalán nem éreztem jól magam, szóval egy idô után hirtelen felálltam, (amit furcsállhatott) és mondtam, hogy akkor hazamennék.

Mit gondoltok errôl?

Valakinek hasonló szitu?


2016. dec. 18. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem nem lenne ilyen sráccal második randim :)

22/L

2016. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hanyagold a fickót.

Egyszer nekem is volt olyan randim,amikor a srác konkrétan csak magáról beszélt,nem is érdekeltem,ha valamit mondtam,még közbe is szólt.Többet nem beszéltem vele.

2016. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy felálltál. Nem igazán tette túl még magát az előző barátnőjén, így nincs is értelme új kapcsolatba kezdeni. Ha már az első randin így letámadott az exével, mi lenne később. :)

Mondd el neki, amit itt leírtál, hátha észbe kap, és változtat a hozzáállásán. Bár ehhez szerintem idő kell.

Én pont ezért nem kezdtem bele új kapcsolatba egyből, mikor szakítottam az exemmel. Kell idő, míg az ember kiheveri, főleg, ha hosszú ideig tartott.


30F

2016. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Elég rosszul indított, nagyon felhúztam magam, de csak mosolyogtam.

Nekem is volt jópár kapcsolatom, de eszembe nem jutna senkinek ecsetelni, mi hogy volt az exekkel.

De ez a normális szerintem.

2016. dec. 18. 12:07
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Enyhén szólva nem valami illedelmes, de én ilyen esetben megkérdezném a helyetekben, hogy miért gondolja úgy, hogy ez jó téma, meg úgy egyáltalán. Csak kíváncsi lennék, hogy mit reagál.
2016. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Annyi másról lehetett volna dumálni, de pont nem arra voltam kíváncsi, h mivel védekeztek.:)

Nagyon mélyen van a srác lelkileg, de ne rajtam csattanjon már.

2016. dec. 18. 12:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd, én is nagyon mélyen voltam, de egy randin akkor hozom szóba az exet, ha rákérdeznek. Egy randi nem a múltról szól, hanem a jelenről.
2016. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tuti nem lenne második randi!


Csak az beszél állandóan az exéről aki nem zárta még le magában a volt kapcsolatát!

Szerintem jobb ha elkerülöd.

Nem fog egy hamar változni a dolog.

2016. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!