Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nincs közös téma, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs közös téma, akkor hogy javítsak ezen? Zavaró ez fiúk?

Figyelt kérdés
Persze beszélünk, felhozok én is témákat, beírok csak úgy sztorikat, viszont ennek ellenére azt mondja a fiú, hogy zárkózottnak érez, én meg azt érzem hogy kihoztam magamból a maximumot. Hogyan legyek kommunikatívabb? Heeelp :D
2016. nov. 18. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Velem is ez volt és ki is dobott a pasi.
2016. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kidobott? :o
2016. nov. 18. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:

A semmiről elmondani mindent, ugyan akkora hiba mint a mindenről semmit. Gondolom magadról nem beszélsz mikor rád lenne kíváncsi és nála ez hárításként jön le, ami valljuk be elég gáz tud lenni.

30/f

2016. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja kidobott
2016. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Akkor térjetek rá a szexre, lehet az jobban menne mint a kommunikáció... :) Amúgy meg szerintem régen rossz, ha nincs mit mondani a másiknak, akkor valamiért nem vagytok egy hullámhosszon, ez jelzés értékű lehet. Ha valakivel jól kijövök, akkor szinte bármiről tudok vele beszélgetni, nem kell keresgélni a témát. Amikor valakinél keresgélni kell, akkor már tudom hogy nem fog működni a dolog...
2016. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. Miért nincs közös téma? Nem vagy annyira beszédes, vagy félénk vagy inkább? Mert a kettő nem mindegy. Én szeretem pl a csendesebb lányokat, ha egymás között a komoly dolgokról el tudunk jól beszélgetni, viszont nem visszük túlzásba a "small talk" részt, és tudunk úgy csendben is lenni egymás mellett, hogy ezt egyikőnket sem zavarja, akkor az számomra egy tökéletes kapcsolat :D


Ezzel azt akarom mondani, hogy amennyibe félénkségről van szó, vagy nehezen oldódsz fel szimplán akkor semmi gond, lehet csak egy kis idő kell, amit vagy megért vagy nem. Esetleg tudsz kicsit erőltetni a dolgon, szerintem érdemes kérdezgetned szinte bármiről ha esetleg zavarban vagy és akkor ő beszél többet.


Ha meg személyiségileg alapból csendesebb vagy, akkor meg olyat kell keresni aki ezt szintén értékeli.

2016. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok beszédes, bár ez attól függ, pl barátnőimmel órákig tudok, de pasikkal nem megy egyből, főleg, ha alig ismerem. De nem hiszem, hogy félnék, max zavarban vagyok vagy lefagyok :DDD és ez zavar :s
2016. nov. 18. 23:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, igaz én sem vagyok egy beszédes típus.

Egyébként ideális esetben nem kell hogy szóf*sása legyen az embernek, nekem pl volt olyan randim, ahol csókolózás, érintések, ölelések voltak szinte csak, mert a beszéd nem a mi műfajunk volt.

2016. nov. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!