Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs téma? Hogy változt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs téma? Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Össze szeretnék jönni egy lánnyal. Neki is bejövök, jól érzi magát velem, de nem igazán van sok közös témánk ezért nem tudunk beszélgetni. Én sem vagyok egy beszédes fajta és amikor vele vagyok nem jut eszembe semmi amit mondhatnék. Hogyan változtassak ezen?

2016. jún. 21. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tanulj meg beszélgetni.. mégis hogy akarod megismerni, ha kukán ültök egymás mellett??
2016. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nincs téma?

Kívülről fújjátok már egymás múltját, jelenét, és jövőbeni terveit?

Kezdjetek el közösen olvasni egy könyvet és beszélgessetek arról.

2016. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"de nem igazán van sok közös témánk"

akkor mit akartok egymástól, miért akarsz összejönni vele, ha ennyire semmi közös nincs bennetek?!

2016. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert nagyon ritka az ilyen normális aranyos lány, akinek még be is jövök. Szerintem lenne téma, csak el kéne valahogy indítani.
2016. jún. 21. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!