Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 7 napos szünetben a mensesem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 7 napos szünetben a mensesem nagyon sok. Az első gyógyszermentes időszakom, végig véreztem a 21 napot is. Szerintetek ez elfogadható? Elfog múlni mostmár végre?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így voltam az első levéllel.. Valószínűleg elmúlik már, illetve nekem elmúlt ezek után!

a 2.nál már nem volt semmi:) amúgy mit szedsz?

2010. febr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gestomixet. Köszönöm a válaszodat, megnyugtattál. Már annyi mindenen mentem keresztül, hogy már nagyon unom a vérzéseket.
2010. febr. 8. 08:21
 3/7 anonim válasza:
én is voltam így, elmentem nőgyógyihoz, és cisztám volt, azért véreztem. menj el hamar dokihoz, nehogy baj legyen.
2010. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
November óta állandóan néztek hüvelyi ultrahangon más probléma miatt. Legutóbb januárban néztek. Azóta kialakulhatott a ciszta? Köszönöm válaszod, ha nem múlik el a 7. napig akkor visszamegyek a dokihoz.
2010. febr. 8. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj nem lesz cisztád, ez mindenkivel így van velem is így volt.
2010. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy elmúlik. Köszönöm nektek a válaszokat.
2010. febr. 8. 17:08
 7/7 anonim válasza:

Látom már rég nem aktuális, de hátha valakinek segítek vele, aki most olvassa, és ilyen problémája van.

Symiciát szedek, mensi első napján vettem be az első szemet. Onnantól kezdve végig pecsételő vérzésem volt a szünet 3. napjáig. Akkor megjött a megvonásos vérzésem. Nagyon erős és fájdalmas volt nekem is. 7. napon elmúlt. A második levélnél már nem volt pecsételés.

2018. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!