Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első levél mercilont most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első levél mercilont most szedtem be, mostvagyok a 4. gyógyszermentes napon de még miért nem jött meg?

Figyelt kérdés
A barátommal csak 2 hét után feküdtünk le a tabi szedése közben,ahogy a nőgyógyász előírta. szóval nemértem mi a baj..:S
2010. szept. 10. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Előfordult velem is, hogy nem jött meg az első pár napban ahogy kellene. Lehet, hogy holnap már megjön. Ne aggódj, biztos nem lesz baj.
2010. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
(első vagyok, én is szedtem mercilont)
2010. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
remélem megfog. köszi a választ:)
2010. szept. 10. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit, de akkor se ijedj meg, ha holnap se jönne meg, az elején még előfordul, hogy nem akkor jön meg mikor kell.
2010. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hm,értem de a gyógyszert 7nap után folytatni kell mindenképpen akko is ha nem jött meg ugye?
2010. szept. 10. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is vedd be ha nem jön meg, vagy még nem múlik el addigra mikor be kell venned. Úgy a 3. hónap körül már beáll rendszeresre szerintem.
2010. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a 3 hónapra áll be rendesen a ciklusod, amúgy nekem az első egy hetes szünetben meg se jött, de aztán minden normalizálódott a következőre már megjött.
2010. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ötödik napon szokott megjönni.Ritka ha valaki már a 2. vagy a harmadik napon vérzik.Ne izgulj,a 4.nap még korán van,meg fog jönni és a 8.napon szedd tovább még akkor is,ha tart a vérzés.
2010. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!