Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám levetkőzni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám levetkőzni a nőgyűlöletet?

Figyelt kérdés
Nem akarok himsoviniszta lenni. De folyamatosan az arcomba ömlik egy csomó dolog, amit képtelen vagyok tolerálni kezdve a nők osszes privilegiumatol a jellemtelen egyszerűségükig. Persze tudom, hogy ez nem igy van. Bennem van a hiba, de szamtalan multbeli elmeny, csalodas miatt keptelen vagyok levetkozni a prekoncepcioim es hiaba vagyok valahol melyen, a szivem melyen kapcsolatra, ha kozelebb kerulok egy lanyhoz valamiert elont felé az indulat es eluldozom. Van erre valami gyogyír? Mielőtt valaki az edesanyammal jonne, nem ismerem, lelepett gyerekkoromban.

2019. márc. 18. 12:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Akkor lehet, pont az anyád miatt alakult ki ez a gyűlölet benned.
2019. márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Bennem is van ilyen.

Idegesítenek az emancipunci dolgok stb.

Kénytelen vagy elfogadni mert sajnos mindenkiben van valami hiba, hát még bennük.

Én ezt - persze határokon belül - egy kicsit keményebb szexuális élettel vezetem le.

2019. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ez csak egyre mélyebb lesz benned !


Úgy se vagy megfelelő a nőknek . Keress egy hobbit

2019. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzek énis, habár nekem még nem volt csajom. Lehet azért🙄
2019. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én próbálok mindenkihez pozitívan viszonyulni, de amint kozelebb kerulok valakihez, egyszerűen fokozodni kezd bennem az iranta erzett oktalan harag es rendre arra gondolok, hogy szamara milyen egyszerű az elet, meg ha tisztaban is vagyok vele, hogy nem. Aztan fokozatosan egyre tobb vitat provokalok, mignem eluldozom. Talan inkabb vedekezo reflex ez reszemrol, de sosem ereztem, hogy felnek barmitol.
2019. márc. 18. 12:32
 6/20 anonim ***** válasza:

A személyes példámat tudom mondani:

Én rendszeresen ki tudom húzni a gyufát a nőknél valami oknál fogva. Nemrég belém szállt egy domináns nő, aki egy kicsit helyretett. Azóta másképpen közeledek a nők felé.

2019. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6/6 Hogyan tett helyre ??
2019. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem akarok pszichológus témát felhozni, de ez szerintem tényleg anyádtól lehet. Elhagyott, így te elüldözöd a nőket az életedben, hogy nehogy megint elhagyjanak.


Amúgy szerintem ez a privilégium baromság. Szokták ezt mondani férfiakra is, fehérekre is, stb.

2019. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Persze, de mindenki szemszogebol a masik felnek vannak privilegiumai. A nők úgy latjak, a feriak konnyebben kapnak magas poziciot, a ferfiak ugy latjak, a noknek gyerekjatek a maganelet, a feketek ugy latjak, hogy meg mindig van rasszizmus, a feherek meg irigykednek a hatalmas... Szoval a privilegium szerintem nezopont kerdese. Etrol függetlenül nem tudok nem úgy erezni, hogy megis egy nő élete valahogy sokkal konnyebb, mint az enyem, meg ha tudom, hogy objektíven nem is, es ez nagyon frusztrál.
2019. márc. 18. 12:57
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

Huh. Ne foglalkozz a sok feministaval. Csak velük ne...ők a ferfiakat gyűlölik és szerintem szociopaták, vagy siman buták. Nőkent még az én agyam felb#sszák.Nem kicsit. En hiszem hogy nő és ferfi közt simulékony és jó viszony lehet. Pedig nekem faterral voltak nagy gondok.

Annyit tudnek erdemben hozzászolni hogy valószínűleg egy érzelmileg fejlett nő aki tudja hogy miert provokalod ki a veszekedést, ezt tudná kezelni, és idővel meglátnád hogy nem vagyunk mi olyan különbözők. Szadiztam en is pasikat ugyan így mint te, és szadiztak engem is hasonló ügyből kifolyólag. Nekem az segitett hogy észre vettem hogy apam a dühöm forrása. Így tudtam csillapítani. Máig nem veszekszem ha ideges vagyok, mert tudom hogy képzelt dolgokat hanyok mas szemere. Helyette inkabb erdeklődő lettem, és szeretem megismerni azt az embert-ferit akivel beszelek. Minden erdekel, es minden fontos a páromról. És bizony en innen gondolom hogy egyformák vagyunk. Jatszmázunk fejben, imadjuk egymást mergesek vagyunk, feltekenyek. Felünk az élettől, a problemáktól és sokszor egymason vezetjük le a feszkót. Ha már észrevetted hogy "beteg" vagy meg is gyógyulhatsz. Csak akarni kell.

Lepontozhattok, beszólhattok de ez az en veleményem. :)

2019. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!