Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők, hölgyek, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők, hölgyek, miért irtóztok nagyon a szűz csávóktól?

Figyelt kérdés
Most egyszeri ügyetlen alkalom nem fér bele az életetekbe? Vagy egy csávó szüzessége elvétele után nem lehet lerázni a csávót? Vagy mi az oka hogy irtóztok tőle? Megértem, hogy nem akarok egy kínos 3 percet amit a csávó maszatol, de ennyi nem fér bele? Valaki elmagyarázná? Köszi!

2019. márc. 16. 12:08
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
81%

"Akinek 35 eves koraig csak 2 nem vonzo szexpartnert tudott osszeszedni, akire nem allt fel, vagy csak rovid idore...."


Az vizsgáltassa ki a merevedési zavarát.

2019. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
73%

Azért azt is gondold végig, hogy ha egy, szexuálisan telejsen tapasztalatlan pasival sem fekszik le egy nő sem. Akkor vagy a pasiknak egymás között kell megoldani a dolgot, vagy sosem lesz több szex a világon.


Csak gondold végig.

2019. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
46%
Talán kicsit negatív amit sok nő itt állít, de hibáztatni tényleg nem tudom őket, férfiként nem tudom milyen "betanítani egy pasit". Én pl nagyon későnérő voltam és pont emiatt csináltam azt amit a #13-as volt elég bajom az egész témával, már csak az hiányzott, hogy még emiatt is földbe döngöljön valaki. Teljességgel megérte, ezt le lehet tagadni és nem derül ki, a tapasztalatlansággal más a helyzet
2019. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
48%

Azért mert mi pasik meg a szűz kislányokat kerüljük.


F/42

2019. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
96%

A pasi tudja, mi kell neked.

De te nem mondasz semmit neki, hogy mit szeretsz.

Tipikus.

Elmondani nem tudja mit akar, de a pasi találja ki.


Kommunikáció a kapcsolat alapja. Aki nem beszél, csak elvárásai vannak, az önzőnek is gyenge. Bár a másik nem érdekli, saját örömét is korlátozza ezzel a hozzáállással.

2019. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
95%

Normális lány / nő nem irtózik a szűz pasiktól. Könyörgöm, nem mindenki szüzen kezdte?! Rég kihalt volna az emberiség, ha ez alapján választunk párt. A kölcsönös szimpátia, vonzalom ami nekem fontos. Mondjuk én nem is csak b#szni akarok, mindig is társat kerestem magam mellé, nem csak egy f#szt, amibe beleülhetek.


26N (privátot nem kérek)

2019. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
26-os te egy igazi hölgy vagy! :)
2019. márc. 16. 19:24
 28/42 anonim ***** válasza:
91%

Na ja... csak sajnos a normális lányok általában foglaltak.


Vagy hülye pi..csa, vagy foglalt, vagy őrült :D válassz.


Ha normális lányt találtok, meg kell becsülni :)

2019. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
95%
Én egyáltalán nem irtózom. Ha kedves, rendes, normális akkor nincs baj. A szexbe pedig majd belejön.
2019. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
0%

27,

Egy igazi hölgy nem használ alpári szavakat...

2019. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!