Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanácsok hogyan merjek nyitni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok hogyan merjek nyitni?

Figyelt kérdés
Szeretnék már kapcsolatot és igazán szeretném elveszíteni a szüzességem, de képtelen vagyok élőben egy fiúval is olyan kapcsolatot kialakítani. Ehhez a külsőmnek nincs köze. Tudnátok tanácsot adni, hogyan tudnám egy kicsit levetkőzni ezeket a korlátokat? Csak normális válaszokat légyszíves!

2019. márc. 15. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2019. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Írj beszélgessünk. Küldj képet. én is küldök
2019. márc. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a szexualitás téma hanem a párkapcsolat:D amúgy valószínűleg ha nem nyitnak feléd a fiúk akkor mem vagy vonzó, vagy valami ilyesmi oka van.
2019. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a nem vagy vonzó f#szságot. Igazán nagy segítség... Én is sokáig nem találtam senkit, mert kb. semmi önbizalmam nem volt. Ez nagyon meglátszik az ember kisugárzásán, zárkózott leszel, megközelíthetetlennek tűnsz. Szóval légy nyitott és bízz önmagadban. Nekem ez rögtön megoldotta a problémámat. :) N
2019. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy de sokat tud segíteni, ha beültök valahova egy fiúval és legurítotok ezt azt.. :D nekem ez sokszor segített áttörni a gátat lányokkal. F
2019. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Üzenetáradat: 3...2...1...
2019. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

képtelen vagy:

ez azt jelenti, hogy ezerszer próbálkoztál, több száz randin vagy túl, mindent beleadtál, de bármikor komolyra fordult valami, nem sikerült.


Amit viszont írtál, nekem úgy tűnik, hogy semmilyen randin nem vettél még részt

2019. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!