Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kissé undorodom a párométól....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé undorodom a párométól. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Most valószinűleg kapok hideget meleget, de kiváncsi vagyok, hogy a válaszolók miként visoznyulnának ehhez a helyzethez.


A párommal nem olyan rég óta vagyunk együtt. Fél éven át ismerkedtünk mire összejöttünk. Na már most..Nem vártunk túl sokat, körülbelül a harmadik találkozásunkon lefeküdtünk (miután összejöttünk). Nekem eddig hosszabb kapcsolataim voltak és az exek, hogy úgy fogalmazzak, átlagos vagy annál picit nagyobb farok mérettel rendelkeznek..tehát kb. 15-18 cm. Mivel úgymond belül nem vagyok olyan hosszú, nekem kifejezetten nem is lenne jó ha egy teszem fel 20 cm-el lenne dolgom, mivel az már kellemetlen lenne..


Na de, kicsit lefagytam amikor elkezdtük a dolgot és hozzáértem a pároméhoz..Mereven olyan 6 cm lehet kb..amúgy meg kb fele..


Most nem akarom, hogy a kisebb mérettel rendelkező férfiak rosszul érezzék magukat, én elfogadtam ilyennek a párom és ez nálam biztosan nem lenne szakitó ok. Amúgy jó vele a szex, tehát amilye van azt tudja használni és ez a lényeg.


A problémám viszont:

szerintem az orál eléggé alap..szertem csinálni és szeretem ha nekem csinálják. Ez nélkül el sem tudnám képzelni az együttléteket. Viszont eddig sikerült valahogy kibújom ez alól, ugyanis bármilyen rosszul is hangzik, valahogy nincs gusztusom a számba venni a páromét :( Kicsi is, vékony is..még megfogdni sem egy kellemes érzés. Tudom ez szörnyen hangzik és próbálok megbarátkozni a helyzettel, de nem akarom, hogy kiszúrja ezt..előbb utóbb pedig az lesz. A világért sem akarok beletaposni a lelki világába, mert egy nagyon jó ember és tényleg ez az egyedüli problémám a kapcslatunkban.


Eddig még csak 3x voltunk együtt, de szerintem lassan extrázni is szeretne majd. Már eddig is voltak próbálkozásai, de valahogy kihúztam magam. Másfelé tereltem a menetet..


Tehát első sorban azok válaszára vagyok kiváncsi, akik voltak hasonló helyzetben. Nyilván itt az egyedüli megoldás (a szakitáson kivül- ami részemről szóba sem jöhet) , hogy összebarátkozunk, de ahhoz nekem sok sok időre lesz szükségem :S Félek, hogy rákérdez majd, hogy akarom-e..én meg arra mit mondjak? Semmi jót nem tudnék hirtelen. Ha pedig mégis rászánom magam..félek, hogy annyira nem lesz gusztusom hozzá, hogy elkezdek majd öklendezni. Kissé zsákutca szitu.


2018. dec. 29. 19:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól írtad? Mereven 6cm?
2018. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
tejszínhab és csokiszirup
2018. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Lehet ha arra kerül sor nagyon fogod élvezni. Ha tényleg ennyire szereted és vele akarsz maradni, szerintem egy próbát megér.

Ha nem megy ne eroltesd, lehet hogy megérti.......

2018. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Kapcsold le a villanyt, így legalább látnod nem kell. Vegyél valami olyan parfümöt neki, amiről tudod, hogy téged beindít és kérd meg, hogy a fanszőréte is rakjon, mert az olyan izgató. Extraként esetleg foglalkozz többet a fenekével. Akár vesd fel a strappont, mint lehetőséget.
2018. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha jól értem ez egy női markot ér végig ha teljesen kihúzza magát.
2018. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%

A tenyered szélessége, ha kicsi a kezed kb. 6 cm, ha jó nagy, akkor 7 cm, vagy esetleg 7 és fél. Esszerint, ha a tövénél megmarkolod a merev farkát, akkor a makkja hegye sem ér túl a tenyereden? Hmmm, az nagyon ritka, százezerből egy, ha van ilyen, a huszonnégy centis is gyakoribb. Gondold át...


Nem kell semmi különöset mondanod, csak annyit, hogy most még nem kivánod.

2018. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%
6cm volt 5éves koromban nyugalmiban,ne már.
2018. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ha megmondod neki,a lelkébe taposol..örökre benne marad..ha meg csinalod es undorodsz,az se fog valtozni..el kell döntened mit akarsz..öszinte lenni es megbantani mast,vagy hazudni ,hogy inden szupii es öklendezel,,nem jo szitu..en ha nagyon szeretnem öt,elvonatkoztatnék a mérettöl es megprobálnam élvezni,,ez a legjobb sztem amit tehetsz
2018. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ki tud vele elégíteni?
2018. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Átèrzem a helyzetedet.tènyleg . Nekem is volt ilyen. Nem tudtan mèg igazán kèzimunkázni sem, mert nem tudtam hogy megfogni.az orál meg. Lehangoló volt:(. Kb 8 cm lehetet
2018. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!