Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az szerintetek mennyire gond,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek mennyire gond, ha undorodom magától a behatolástól? Nem hiszem, hogy ez normálisnak nevezhető.

Figyelt kérdés

Eddig egyetlen rövid kapcsolatom volt, melyben csókon túl nem jutottunk. Nem tudom ez mennyire lényeges információ, de gondoltam leírom. Akár hányszor néztem ilyen jellegű videókat, az aktus részétől mindig elfogott az undor és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy én ezt valaha megtegyem... A másik dolog pedig a fájdalom, ami miatt úgy érzem, hogy ne szeretném csinálni. Ennek kapcsán azonban rengetegszer felmerül bennem a kétely, hogy így lehet-e egyáltalán normális kapcsolatom, vajon találok-e olyan fiút, aki ezt elfogadja és nem erőlteti rám az akarát. Fontosnak tartom megjegyezni, hogy az intimitás egyébként nem taszít, a csókolózás, simogatás nagyon kellemes érzés meg talán még az orális szex sem lehet rossz, de én úgy érzem ennél többet nem kérek.


Nektek mi a véleményetek erről? Engem néha azért kicsit aggaszt a dolog.



2018. júl. 14. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Le tudnád írni, hogy pontosan mi a taszító számodra a behatolásban?

Milyen típusú videókat néztél eddig a témában?

2018. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt akkor éreztem amikor még nagyon fiatal voltam és nem tudtam melyik nemhez vonzódom aztán történt valami és elkezdett tetszeni a szex persze férfiakkal. Előtte én is undorítónak gondoltam, de ehhez párosultak még kellemetlen élmények is számomra ezért volt az undor. Ha nálad is vannak lelki sérülések azokat előbb fel kell dolgozni. Mindennek meg van a maga lelki háttere.


Fontos az,hogy kivel is csinálod van e érzelmed az illetőhöz. Ne erőltesd ezt a dolgot majd eljön a megfelelő partnered aki segít neked a szexualitást felfedezni és vele szeretni fogod.

2018. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1-esnek: Sima fiú-lány felállás, mindenféle erőszak nélkül. Megmondom őszintén fogalmam sincs milyen kategóriák vannak. Ezt így nehéz elmagyarázni. Már a gondolattól kiráz a hideg, hogy valami bennem legyen. Az ujjazással sem próbálkoztam még, valamiért egyáltalán nem vonz. A fájdalomküszöböm is elég alacsony. Igaz, hogy mindenhol azt olvastam, hogy az első pár alkalom után már elvileg nem fáj, mégsem szeretnék ezzel a kínlódni. Valószínűleg elég szánalmasnak hathat az, amit írok, de tényleg így érzem és csak őszinte vagyok.
2018. júl. 14. 15:15
 4/12 A kérdező kommentje:
#2: Én nagyon fiatal vagyok még, de attól félek ezen a téren nem fog változás bekövetkezni. Lehet, hogy egyszer majd tényleg nagyon szerelmes leszek valakibe, de csak a párom kedvéért nem szeretném magam belekényszeríteni olyasmibe, kipróbálni valamit, amiengem nem vonz. Tőle meg természetesen nem várhatnám el, hogy megtagadja magától ezt az örömöt, szóval fogalmam sincs hogy lehetnének összeegyeztethetőek az igényeink...
2018. júl. 14. 15:19
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem szánalmas, esetleg arra gondoltam, hogy valami durvább, keményebb videóba futottál bele, de tényleg igaz lehet amit a 2-es ír, hogy idővel és főleg ha szerelmes leszel ez változhat. hidd el jó érzés, ha kitölt a szerelmed férfiassága, csak meg kell tapasztalni :)
2018. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem fogod magad belekényszeríteni mert ha valakit őszintén szeretsz annál nem kényszerítve érzed majd magad ,hanem meg teszed és azért mert TE akarod Vele. Ezt érezni kell. Így nehéz elmagyarázni.


Ha még nagyon fiatal vagy ,felesleges ezen aggódnod. Majd alakul ez. Mondom én is ilyen voltam,de ahogy felnőttebb lettem jött a szerelem is és megváltoztam.

Az őszinte ,igaz érzelmek máshová viszik el az embert oda ahol új emberként ismerheted meg önmagad, és ahol a régi gondolkodás átformálódik vagy teljesen eltűnik, de ehhez nyitottnak is kell lenni. De ne feszengj ezen ráérsz még a szexualitással foglakozni. :)

2018. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kicsit megnyugtattatok. Lehet, hogy egyszerűen csak fiatal és éretlen vagyok még.
2018. júl. 14. 15:40
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Majd felnősz és változni fogsz. Szerintem csak félsz tőle, és próbálsz elzárkózni a dologtól. Pedig nem kell félni, ha eljön az ideje nagyon jó lesz, hidd el.
2018. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8: Köszönöm neked is! :)
2018. júl. 14. 21:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Közben felnőttél? :)

Egyébként nekem hosszú távon sincs bajom, ha ilyen a lány. Egyáltalán nem hiányzik a behatolás része.

2020. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!