Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a gond velem? 24/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond velem? 24/L

Figyelt kérdés

Élvezem a szexet a barátommal. Kívánom, tocsogok mikor elkezdjük. Rám több időt kell fordítani, de azért elég könnyen elmegyek általában. Ő szeret is foglalkozni velem. Mégis mindig lelkiismeretfurdalásom van ha velem foglalkozik, tegnap már éppen elmentem mikor játszadozás közben eszembe jutott h most csak rám figyelünk és húzom valakinek az idejét (?!) és ez egyszerűen kirántott abból a felfokozott állapotomból és basszus még a nedvesedés is abbamaradt... és tudom h velem van a baj, tegnap kissé szívenütött, hasonló már volt h kizökkentem, de ennyire durván még nem.

Gyerekkoromba elvoltam mindig magamnak mint problémamentes gyerek, nem sokat figyeltek úgymond rám. Lehet emiatt van? Sok tesó, legidősebb gyerek, veszekedő szülők.


Nem csak a szexben van így, hanem más kapcsolataimnál id. Lelkiismeretfurdalásom van mikor sokat foglalkoznak velem, általában én foglalkozok másokkal, azt hiszem a barátom az első akit teljesen közel engedek és aki sokkal többet törődik velem mint eddig bárki, minden tekintetben. És nemtom, én eddig nőként olyan magányos farkas típus voltam...

Mit lehet tenni? Pszichomókushoz nem szeretnék menni, egyedül meg tudom oldani, illetve szeretném. Legyek türelmes?


2018. jún. 2. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátod nem azért tölt veled időt, mert muszáj neki, hanem mert ezt akarja. Ne úgy fogd fel, hogy feltartod. Szerintem beszéljetek erről mindenképpen. Nem normális, hogy emiatt lelkiismeretfurdalásod van.
2018. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom... :/
2018. jún. 2. 18:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt talán az egészség - lelki egészség kategóriában jobban meg tudnák válaszolni
2018. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Szeretkezés előtt tekerj egy trombitát magadnak, aztán nem fogsz majd ilyeneken agyalni. :-)
2018. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:D
2018. jún. 2. 20:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Te szeretsz a barátoddal foglalkozni? Mert valószínűleg ő is szeret veled foglalkozni, szóval úgy gondolj erre, hogy a barátod valami olyasmit csinál amit élvez meg aminek örül, szóval te ezzel jó érzést okozol neki, így gyakorlatilag adok-kapok az egész, nem egyoldalú amin idegeskedsz :) egyébként beszéld ezt meg a barátoddal is, remélem kapsz egy kokit a fejedre mert butaságokon gondolkozol.
2018. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam én is. Az első együttléttől szamítva legalább fél évig folyton ezen aggódtam hogy elveszem az idejét stb... De beszéltem vele erről elég sok alkalommal és egy idő után azt vettem észre hogy levetkőztem ezt a gátlásomat és önfeledten élveztem minden percét az együttlétnek.

Szóval beszéld meg vele, kérd hogy segítsen, biztosítson meg abban hogy ezt ő szeretné és neki is jó erzés. Legyen türelmes. Én pl sokáig nem nagyon engedtem neki hogy csak velem legyen foglalkozva vagy ha igen akkor is leállítottam hamar, de türelmes volt velem.

2018. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, igen pont így érzem...szerencsére mindig is türelmes volt, beszélek vele. És hát akkor lehetek bizakodó :)
2018. jún. 2. 23:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyen csajt én is tudnék szeretni.
2018. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz felhőtlenül örülni annak, hogy van egy jó kapcsolatod?
2018. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!