Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a gond velem? 24/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond velem? 24/L

Figyelt kérdés

Élvezem a szexet a barátommal. Kívánom, tocsogok mikor elkezdjük. Rám több időt kell fordítani, de azért elég könnyen elmegyek általában. Ő szeret is foglalkozni velem. Mégis mindig lelkiismeretfurdalásom van ha velem foglalkozik, tegnap már éppen elmentem mikor játszadozás közben eszembe jutott h most csak rám figyelünk és húzom valakinek az idejét (?!) és ez egyszerűen kirántott abból a felfokozott állapotomból és basszus még a nedvesedés is abbamaradt... és tudom h velem van a baj, tegnap kissé szívenütött, hasonló már volt h kizökkentem, de ennyire durván még nem.

Gyerekkoromba elvoltam mindig magamnak mint problémamentes gyerek, nem sokat figyeltek úgymond rám. Lehet emiatt van? Sok tesó, legidősebb gyerek, veszekedő szülők.


Nem csak a szexben van így, hanem más kapcsolataimnál id. Lelkiismeretfurdalásom van mikor sokat foglalkoznak velem, általában én foglalkozok másokkal, azt hiszem a barátom az első akit teljesen közel engedek és aki sokkal többet törődik velem mint eddig bárki, minden tekintetben. És nemtom, én eddig nőként olyan magányos farkas típus voltam...

Mit lehet tenni? Pszichomókushoz nem szeretnék menni, egyedül meg tudom oldani, illetve szeretném. Legyek türelmes?


2018. jún. 2. 17:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mert hiába vagyok boldog benne, mindenki szerint sz@r, nem illünk össze. Pedig neki tényleg fontos vagyok. Nem érdekelnek amit mondanak, csak mivel nincs túl sok tapasztalatom, mi van ha igazuk van? Igazából mindegy mert ez már nem annyira tartozik a kérdéshez..
2018. jún. 3. 20:21
 12/12 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, ha igazuk van? Te életed, úgy éled ahogy Te szeretnéd. Ha késöbb kiderül, hogy mégsem illetek össze még mindig szétmehettek. Semmi sem kötelező.

Az ágyban meg nem baj, ha foglalkozik veled, én is szoktam a barátnőmmel, úgy, hogy játszok vele, amíg el nem élvez. Szerintem ezzel nincs gond.

Beszéljétek meg, hogy kinek mi a jó, mire vágyik, akár az ágyban is, sokkal jobbá válhat egy együttlét.

2018. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!