Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Később lehet ebből gond, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később lehet ebből gond, ha nem élem ki magam szexuálisan? 21/F

Figyelt kérdés

Sosem volt barátnőm. Ennek az az oka, hogy nem vagyok társasági ember, és nem járok olyan helyekre ahol ismerkedni lehetne.:(

Ha valamikor lesz barátnőm (ha egyáltalán lesz), és ha összeházasodnék vele akkor egy idő után elkezdene hiányozni az hogy nem jártam bulizni, és nem szexeltem sok lánnyal?

Tehát ha lesz valamikor barátnőm akkor abból lehet gond hogy előtte nem volt párkapcsolatom?


Itt a gyakorin egy lányt megismertem, és szexeltünk, de csak egyszer, és előre megbeszéltük hogy csak szex más nem. Tehát ennyi az összes szexuális kalandom.



Köszi előre is a válaszokat!

21/F


2018. jún. 9. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Személyfüggő. Engem az zavarna nőként ha ennyire tapasztalatlan lenne a pasim és társasági életet sem élni.
2018. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Ezzel én is így vagyok, csak én nőként. Két hosszú kapcsolatom volt eddig, és azt érzem, hogy egyáltalán nem éltem ki magam, mindenben visszafogtak a pasijaim, és bár nem akarok ribi lenni, aki az egyéjszakákat keresi, de mégis kipróbálnám valami normális, ismeretlen sráccal. Ehelyett komoly kapcsolatban élek közös albérletben, és robotolok mint egy háziasszony. Már most unom, mi lesz még később.

Én igazából nem is azt javaslom neked, hogy feküdj össze csajokkal, inkább azt, hogy legyenek hosszabb/rövidebb kapcsolataid, hogy megtapasztald milyen is az, és ne rögtön az első lány mellett állapodj meg egész életedre, hanem addigra, mire benne leszel abban a korban, legyenek elvárásaid, tapasztalataid és tudd, hogy milyen lányt szeretnél magadnak.

2018. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2, "Már most unom".... miért nem lépsz ha nem vagy boldog. felfoghatatlan számomra. Volt olyan nap hogy 12-14 pasival voltam, mégsem tartom magam ribinek, csak hedonistának. Ne a társadalmi elvárásoknak megfelelően élj, hanem ahogy neked jó.
2018. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3as: nem azt mondtam, hogy nem vagyok boldog. Szeretem a barátomat, csak egyszerűen túl korán költöztünk össze, az egyetem első évében, ami úgy gondolom nem erről kellene szóljon, hogy én otthon főzök, mosok takarítok rá. Ezt unom már, és nem sikerül sosem változtatnunk rajta. Trehány, engem meg zavar az ilyesmi, és inkább elpakolok utána. Persze utána meg mérgelődök magamban. Egyébként meg a napokban gondoltam már rá, hogy összeköltözés után most kicsit külön kéne folytatnunk inkább.
2018. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor lépj. Mondd el neki, amit itt leírtál. Én nem tudok ennyi alapján tanácsot adni. Ebből, amit leírtál nem vagy boldog. Ő kérte, hogy háziasszony legyél kb 24-25 évesen? Kössetek kompromisszumot. Egy kapcsolat úgy működik igazán jól ha vannak külön programok egymás nélkül is. Nem szeretném ragozni, de beszéljétek meg. Szívesen.
2018. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyilván, volt már erről beszélve. Na de hagyjuk is, ez nem az én kérdésem, kicsit elkanyarodtunk az alapkérdéstől.
2018. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legalább itt ismerkedj akkor. Vagy lehet, hogy nem is heteró vagy igazán?(Nem beszólás csak gondolat...) AMúgy meg később utálni fogod magad, hogy nem léptél semmit...
2018. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez azon múlik, hogy milyen a személyiséged. Ha már felmerül benned ez a kérdés, akkor valószínűleg igen, lehet gond belőle, ha "nem éled ki magad". Nőként én erre nem igazán vágyom, hogy minél több partnerem legyen, ha megismerek egy pasit, aki tényleg megfog, nem érdekel, ha utána csak vele szexelek, mert nálam ez amúgy is érzelmi alapon működik. Eddig csak egy férfivel feküdtem le, az is kapcsolatban történt.


26N

2018. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Radikalizálódsz és szét fogsz mindenkit lövöldözni rakétavetővel, van, akit többször is, mikor eldurran az agyad.


Ezen kívül semmi...

2020. nov. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előnye nem sok van az tény.
2023. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!