Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti képesek vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti képesek vagytok érzelmesen, érzékien szexelni egy nővel, aki csupán szexuálisan vonz és semmi többet nem akartok tőle?

Figyelt kérdés
Plusz szex utáni egymáshoz bújás, gyengéd csókolgatás, cirógatás stb.. Megy ez nektek úgy is, hogy csupán fizikai vonzalom van közöttetek? Vagy ez már számotokra is több, mint csupán egy laza kielégülés?
2018. jún. 7. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Megy,sőt ilyet keresek.37F
2018. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Azt hiszem nem menne.
2018. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Azt hiszem nem menne, de én a szexel is úgy vagyok hogy általában az indít be igazán akinek nem csak a külseje jön be.
2018. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Nekem megy! Mindig így szoktam.
2018. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
persze.
2018. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, bár nyilván erről a lány tudna bővrbben mesélni de szerintem ritka hogy teljesen érzelem mentes legyen a szex.
2018. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A lánytól függ. 27
2018. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

Most nem tudom hogy pozitívan vagy negatívan fog hatni a válaszom: IGEN. Képes vagyok rá, és kimondottan kedvemre való, hogy őszintén szeretgessek egy kedves lányt/nőt. Ez az intimitás fontos része. Az intimitás pedig a szexé.


Sőt, a szeretgetést , simogatást szex nélkül is el tudom képzelni.

2018. jún. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez nálam is a lánytol fugg, de tobbnyire egyéjszakásnál nem nagyon van ilyen.
2018. jún. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, és nem. Ugyanis a kettő élesen el tud válni egymástól. Amikor fizikai közelségben vagyok a nővel, akkor megjönnek az érzelmeim is, tehát nem maradok érzelemmentes, nem tudnék érzéki, odaadó, jó szrető lenni, ha nem lennének érzelmeim.

Amikor elválunk egymástól, ezek az érzelmek elenyésznek.

A házasságon kívüli kapcsolatok általában épp ilyenek.

2018. jún. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!