Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan van esélyem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan van esélyem egy 2-3 évvel idősebb lánynál?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem hogy működhet hosszabb távon?Pár hete kavarok egy nálam 2-3 évvel idősebb lánnyal,és szerencsére őt ez nem zavarja:)

Azóta sülve főve együtt vagyunk,és mindig van valami program:)Csók meg petting,orál,ilyesmik már voltak,viszont tovább nem merek lépni,honnan tudjam hogy ő is akarja?Rákérdezhetek vagy inkább szavak nélkül kellene kezdeményeznem?A korunkat ide nem írom le(okkal)de privátba ha valakit érdekel annak szívesen megmondom:)Meg akár képet is tudok magunkról mutatni:)


2018. máj. 22. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
19 éves koromban volt egy 38 éves barátom. szerintem 2-3 év nem gáz :D
2018. máj. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán mehet, szerintem lépj a tettek mezejére, ha már idáig eljutottatok, akkor biztos benne lesz...
2018. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak 2 évvel idősebb lányokkal volt szexuális kapcsolatom egész életemben. Bár nem is volt túl sok. Volt közte hosszútávú is, szóval simán működhetne ettől még. Ekkora korkülönbség tényleg semmit sem jelent
2018. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ:


Tegyük Fel Hogy: a születési évszámot két számjegyűnek vesszük.

Akkor ha az első számjegy nagyobb mint 1 akkor minden esélyed meg van.

if(int yOld < 20)

{cout<<"konvergal a 0 hoz"}

else {cout<<"minden esély megvan"};


Ha alatta vagy akkor nem nagyon. Én úgy vettem észre a 20 év alatti lányoknál presztizs kérdés hogy "nem kisfiúval" járnak.

2018. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!