Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az szerintetek mennyire gond,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek mennyire gond, ha undorodom magától a behatolástól? Nem hiszem, hogy ez normálisnak nevezhető.

Figyelt kérdés

Eddig egyetlen rövid kapcsolatom volt, melyben csókon túl nem jutottunk. Nem tudom ez mennyire lényeges információ, de gondoltam leírom. Akár hányszor néztem ilyen jellegű videókat, az aktus részétől mindig elfogott az undor és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy én ezt valaha megtegyem... A másik dolog pedig a fájdalom, ami miatt úgy érzem, hogy ne szeretném csinálni. Ennek kapcsán azonban rengetegszer felmerül bennem a kétely, hogy így lehet-e egyáltalán normális kapcsolatom, vajon találok-e olyan fiút, aki ezt elfogadja és nem erőlteti rám az akarát. Fontosnak tartom megjegyezni, hogy az intimitás egyébként nem taszít, a csókolózás, simogatás nagyon kellemes érzés meg talán még az orális szex sem lehet rossz, de én úgy érzem ennél többet nem kérek.


Nektek mi a véleményetek erről? Engem néha azért kicsit aggaszt a dolog.



2018. júl. 14. 14:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sajnos vagy sem, azóta sem változott a dologhoz való hohzáállásom.
2021. ápr. 5. 10:25
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, ne változz meg! :)
2021. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!