Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kissé undorodom a párométól....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé undorodom a párométól. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Most valószinűleg kapok hideget meleget, de kiváncsi vagyok, hogy a válaszolók miként visoznyulnának ehhez a helyzethez.


A párommal nem olyan rég óta vagyunk együtt. Fél éven át ismerkedtünk mire összejöttünk. Na már most..Nem vártunk túl sokat, körülbelül a harmadik találkozásunkon lefeküdtünk (miután összejöttünk). Nekem eddig hosszabb kapcsolataim voltak és az exek, hogy úgy fogalmazzak, átlagos vagy annál picit nagyobb farok mérettel rendelkeznek..tehát kb. 15-18 cm. Mivel úgymond belül nem vagyok olyan hosszú, nekem kifejezetten nem is lenne jó ha egy teszem fel 20 cm-el lenne dolgom, mivel az már kellemetlen lenne..


Na de, kicsit lefagytam amikor elkezdtük a dolgot és hozzáértem a pároméhoz..Mereven olyan 6 cm lehet kb..amúgy meg kb fele..


Most nem akarom, hogy a kisebb mérettel rendelkező férfiak rosszul érezzék magukat, én elfogadtam ilyennek a párom és ez nálam biztosan nem lenne szakitó ok. Amúgy jó vele a szex, tehát amilye van azt tudja használni és ez a lényeg.


A problémám viszont:

szerintem az orál eléggé alap..szertem csinálni és szeretem ha nekem csinálják. Ez nélkül el sem tudnám képzelni az együttléteket. Viszont eddig sikerült valahogy kibújom ez alól, ugyanis bármilyen rosszul is hangzik, valahogy nincs gusztusom a számba venni a páromét :( Kicsi is, vékony is..még megfogdni sem egy kellemes érzés. Tudom ez szörnyen hangzik és próbálok megbarátkozni a helyzettel, de nem akarom, hogy kiszúrja ezt..előbb utóbb pedig az lesz. A világért sem akarok beletaposni a lelki világába, mert egy nagyon jó ember és tényleg ez az egyedüli problémám a kapcslatunkban.


Eddig még csak 3x voltunk együtt, de szerintem lassan extrázni is szeretne majd. Már eddig is voltak próbálkozásai, de valahogy kihúztam magam. Másfelé tereltem a menetet..


Tehát első sorban azok válaszára vagyok kiváncsi, akik voltak hasonló helyzetben. Nyilván itt az egyedüli megoldás (a szakitáson kivül- ami részemről szóba sem jöhet) , hogy összebarátkozunk, de ahhoz nekem sok sok időre lesz szükségem :S Félek, hogy rákérdez majd, hogy akarom-e..én meg arra mit mondjak? Semmi jót nem tudnék hirtelen. Ha pedig mégis rászánom magam..félek, hogy annyira nem lesz gusztusom hozzá, hogy elkezdek majd öklendezni. Kissé zsákutca szitu.


2018. dec. 29. 19:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom a mikropötséhez vagy 50 kg súlyfelesleg is tartozik..

Nem csodálom,hogy idegenkedsz tőle,hiszen olyan mintha egy gyerek nemi szerve lenne.

Szerintem még most szakítsd meg vele a kapcsolatot,mert ennek jó vége nem lesz.

2018. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az ő lelki világába már nem tudsz beletaposni, megtaposták már elegen.

Ha egyáltalán látta már más rajtad kívül.

Szánalomból nem lehet valakivel együtt lenni.

Nem fog sokáig tartani ez a kapcsolat.

2018. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Ha a kezembe veszem, amire már volt példa, akkor a tenyeremen sem megy túl..eppen hogy súrolja :S


Nem fogok ez miatt szakitani vele, és valahogy túl fogunk jutni ezen, csak még nem tudom hogy.. A kielégitésről annyit, hogy azzal nincs gond. Használ minden mást is amit lehet :)

2018. dec. 29. 20:43
 14/20 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg van rajta felesleg..tehát ilyen kissé teltebb, de NEM KÖVÉR pasiról van szó. Szerintem ehhez nincs köze a testalkatnak..bár akikkel korábban voltam ők inkább ilyen átlagos/normál testalkattal rendelkeznek..
2018. dec. 29. 20:45
 15/20 anonim ***** válasza:

ha túl kicsi a bráner, told megy egy dildóval

gumipókozzál a pici pöcökre egy műf@aszt

2018. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%
azert néhány hozzászolo tudja mit beszél??azert mert igy szuletett,huzza le magat a wc-n??ne legyen párkapcsolata? vessük le a tajgetoszrol,mert kisebb az átlagnál a nemiszerve?szörnyüek vagytok..
2018. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
26%
Hát nem irigylem a pasid. Nekem 12cm van, az is bőven kicsi és mellé vékony kategória is. Engem rengeteg negatív dolog ért emiatt a nőktől. Nem akarok semmiféle tanácsot adni, ha én a pasid helyében lennék nem erőltetném ezt a kapcsolatot és elengednélek, mert úgyis vagy félredugás és/vagy szakítás lesz a vége, ebből nem lehet win-win szituációt kihozni sajna..
2018. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem szimplán nem izgatod fel eléggé és/vagy még zavarban van.

Páromnak az első együttlétünkkor nem állt fel teljesen, izgult is stb. Elkönyveltem, hogy kicsi van neki...

Következő alkalommal levetkőzte a gátlásokat és akkora neki, hogy végig sem ér bennem, mert nem olyan mély a hüvelyem, mint amilyen nagy neki.

2018. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Érdekességképen azért ezt elolvashatjátok


[link]

2018. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tesztoszteron kezelés kéne neki szakértő orvostól,hátha segítene.
2018. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!