Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők, hölgyek, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők, hölgyek, miért irtóztok nagyon a szűz csávóktól?

Figyelt kérdés
Most egyszeri ügyetlen alkalom nem fér bele az életetekbe? Vagy egy csávó szüzessége elvétele után nem lehet lerázni a csávót? Vagy mi az oka hogy irtóztok tőle? Megértem, hogy nem akarok egy kínos 3 percet amit a csávó maszatol, de ennyi nem fér bele? Valaki elmagyarázná? Köszi!

2019. márc. 16. 12:08
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
24%
Nem fér bele. Meg tartok attól, hogy utána lévő egy órában se úgy nyúlna hozzám, ahogy tapasztalt pasi.
2019. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
48%

Én nem írtózom a szűz pasiktól, csak nem vonzódom hozzájuk, mert azért van pár szűz pasi akin látszik h szűz pl:visszahúzodó, szégyenlős, hallgatag, rá van görcsölve h szexelhessen már stb.

Jobban szeretem a tapasztaltabb férfiakat.


Ha egy kicsit sem vonzódom a pasihoz, akkor nem, nem fér bele még 3 perc sem az életembe h elvegyem a szűzességét.

2019. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
52%
Termeszetesen szulessen tapasztaltnak. Nehogy szuzen szulessen meg, mert az nagy baj...
2019. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Szerintem szebb lenne a világ, ha a nők megtanítanák a pasikat szexelni. :)
2019. márc. 16. 12:48
 5/42 anonim ***** válasza:
49%

#4:

A nők szeretnek beleülni a készbe. Elvárják, hogy minden férfi egyből a szexualitás Yodája legyen.

2019. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
87%

Amelyik nőnek nem fér bele, hogy az első pár alkalom az összecsiszolódásról szól (még tapasztalt párok esetén is... és a lányok is ugyan úgy bénáznak) az egy alávaló ondótartály rib....nc.


Nem kell velük foglalkoznod, úgy sem lenne esélyed náluk. Éljék a kis sugarbaby b...szós liba világukat.


De!


Normális lánynak soha a világon nem volt gondja magával a szüzesség tényével.


Az viszont igaz, hogy a szüzesség, mondjuk 20 felett már komoly pszichológiai jelenségek kísérő tünete. Később meg egyszerűen az igények mások, mert igen, problémás lehet egy 25-30 éves szűz szorongó "fiú", nulla kapcsolati tapasztalattal. Ez az ami viszont akarva és akaratlanul elmúlasztja bennük a vonzódást, a "kémiát". Nincs mit tenni, tovább kell állnod... mert a vonzalmat ki kell alakítani, és fenntartani.


Tehát lehet itt beszélni jóképű, humoros tökéletes önbizalommal rendelkező 30 éves szűz férfiakról... de a valóságban 1 millióból 1 ilyen maximum, az is valami elcseszett szektás baromság miatt.

2019. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
37%
Senki nem várja el, hogy egy férfi a szexualitás Yodája legyen.. De tény, nem vagyunk egyformák, minden nő más, így minden nő más pasihoz is vonzódik. Én soha nem akartam, szűz, tapasztalatlan pasival lenni. A szűz pasikat vagy azért szeretik, hogy hencegjenek vele a csajok, hogy voltak egy szűz pasival, vagy a kis szürke kisegerek, akik halálosan szerelmesek. Sok pasi azt mondja a szűz csajokkal csaj a baj van, tanítgatni őket stb, én a szűz pasikról vélekedek így, és a szexet élvezni akarom, szenvedélyt, és hogy a pasi pontosan tudja mi jó nekem és neki is. Tehát én ezért nem lennék szűz pasival soha
2019. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
60%

#7:

Ha meg prostival veszíti el a férfi, akkor az a baj.

2019. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
46%

#8:


Senki nem mondta, hogy szaladj prostihoz, bár a te dolgod. Csak a saját véleményemet írtam le, én hogy állok a kérdéshez.

2019. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
0%

#9:

Átalánosságban beszéltem.

2019. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!