Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők, hölgyek, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők, hölgyek, miért irtóztok nagyon a szűz csávóktól?

Figyelt kérdés
Most egyszeri ügyetlen alkalom nem fér bele az életetekbe? Vagy egy csávó szüzessége elvétele után nem lehet lerázni a csávót? Vagy mi az oka hogy irtóztok tőle? Megértem, hogy nem akarok egy kínos 3 percet amit a csávó maszatol, de ennyi nem fér bele? Valaki elmagyarázná? Köszi!

2019. márc. 16. 12:08
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
76%

Én nem írtózom, de én is azt szeretem ha a pasi tapasztalt, ő irányít, tudja mit kell tennie.

Viszont ha egy szűz pasiba szeretnék bele nem zavarna hogy szűz, nem ez alapján keresnék párt.

27N

2019. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
25%
Voltam egy alkalommal szűz pasival. köszönöm,többet nem kérek belőlük. Ez nem azért van,mert irtozom tölük,eleve szexig azt se tudtam h szűz. Meghagyom azoknak akik ilyen srácoknak gerjednek. Eleve az én életembe nem jöhet szóba,már nagyon rég csak 1 kaland. Stb stb
2019. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
41%

#8 meg kell tanulni hazudni :)

Menj prostihoz, aztán tanulj meg kamuzni. Ez a férfivá érés egyik kulcsa. Így biztosan minden nővel kompatibilis leszel, mert nem gyártanak feleslegesen prekoncepciókat.


"Eww szűz pasi senkinek nem kellett, akkor nekem királykisasszonynak miért kéne?"


én is ezt csináltam, elmentem egy k..urvához, aztán utána összejött egy elég öntelt, nagyon tapasztalt csaj. Esélyem nem lett volna nála szűzként. Simán a szemébe hazudtam 2 kapcsolatot :D és letagadtam a prostit nyilván.


Aztán megtörtént, nem is voltam béna! Ösztönből megy a dolog, nem kell annyira felfújni ezt sem. Igaz pár hétre szétmentünk, más okok miatt... viszont rengeteget tanultam belőle. Így kell ezt, percig se bánom.

2019. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
27%

Mert mint egy munkahely,ott is TAPASZTALT kész szakember kell mert termelni kell a profitot.

Na itt is a nő ÈLVEZNI akarja egy igazi fèrfi kènyeztetèsèt ès nem egy ügyetlenkedő gyereket tanìtgatni mert az nem èlvezet neki plusz nem fèrfias dolog a szűzessèg.

A nők kèsz fèrfit akarnak,szerintem érthető.

2019. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
21%

Egy bizonyos korig szerintem az ember nem bánja, ha szűz egy pasi. 6 komoly kapcsolatomból 24 éves koromig 4 szűz volt. (Ezzel együtt én úgy is gondolom, hogy megcselekedtem már, amit megkövetelt tőlem a haza).


De ha belegondolunk, 25 fölött az ember lánya már komoly kapcsolatot keres inkább. Szűz pasival azt pedig esélytelen. Nem azért, mert nem bírja ki az ember az első alkalmas bénázást (emiatt amúgy ne parázzatok, a tapasztalt pasik is bénáznak az első alkalommal). Hanem azért, mert beletesz az ember lánya egy csomó melót, kiképzi az ágyban, majd a csávó immár szexuálisan tapasztalt, önbizalommal teli férfiként elmegy, mert "ő még élni akar".

És nem is lehet érte hibáztatni, nem állapodhat meg az ember az első szexuális partnere mellett.

2019. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
45%

Ezeket olvasva, most már én is azt mondom, hogy inkább hazudjatok erről.


A nők borzasztóan tele vannak mindenféle előítélettel. Főleg 25 felett... amikor már nem lehet csak úgy élvezni egy kapcsolatot, hanem beindul a fészekrakó para a nőknél. Ezt magam is tapasztaltam, későnérőként. (Nekem is később sikerült túllennem rajta, és dobtak korábban a szűzpara miatt. Utólag azt mondom, hazudnom kellett volna mindenképp)


Így tényleg esélye nincs egy reszkető szűz fiúkának. :/ vagy marad a keresgélés, és az orosz rulett, hogy mikor futsz bele egy előítéletes nőbe.

2019. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%

Es mi van a szuz-nemszuz allapot kozott feluton lebego csavokkal?


Akinek 35 eves koraig csak 2 nem vonzo szexpartnert tudott osszeszedni, akire nem allt fel, vagy csak rovid idore....

2019. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
48%
Na ezt meg végképp eszedbe ne jusson elmondani...
2019. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
34%

#1 le lett pontozva. Pedig a kérdésre hasznos választ adott és teljesen őszintét.


Innentől kezdve az a kérdés, hogy érdekel titeket a válasz, vagy ítélkezni akartok mindenkin, aki kicsit is máshogy gondolkodik mint ti?



Téged miért izgatnak "nagyon" a szűz "csávók".


BTW. csávó = cigány fiú. Szóval különös képpen a szexuálisan tapasztalatlan, fiatal, roma férfiak vonzanak?

2019. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
70%

Tökéletes válasz, kellenek is az ilyenek.

Ezért kell az ilyen ostoba libákat átverni :D

Akinek az egyalkalmas b...szóteljesítmény számít, annak sokkal egyszerűbb ha kamuzol valamit. Őszinteség? Úgyan már.


Ezeken kell gyakorolni, aztán otthagyni őket, egy 500-ast otthagyva az éjjeli szekrényen. hadd erősödjön a statisztika, :D


Így legalább a normális valamirevaló NŐK-nek nem kell már nem kell vetíteni.

2019. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!