Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy hátrány ha azt mondják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány ha azt mondják rám a lányok hogy aranyos vagyok?

Figyelt kérdés

Több lány is mondta ezt már rám. De ez szerintem nem jó.

Szexkapcsolatot szeretnék, de emiatt meg mivel csöndes típus vagyok ezért nagyon kevés lánynak kellek.

Volt már hogy majdnem össze jött egy ilyen kapcsolat, de nagyon elrontottam.:(

Alkalmim volt már, de én vagy szexkapcsolatot szeretnék de leginkabb párkapcsolatot, de az szinte esélytelen :(


2019. jan. 25. 09:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül negatívum az, ha azt mondja rád egy lány, hogy aranyos, cuki vagy, meg ilyenek, de ha tényleg olyan vagy, ahogy mondod (csendes, visszahúzódó), akkor nagyon nagy a veszélye annak, hogy mindig a barátzónába fogsz kerülni. És az baj. :)
2019. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
20%
#20: Ja, így már értem. Nekem barátnőim voltak, nem „lyukaim”. De ha neked a nők csak lyukak, akkor nem csodálkozom, hogy rosszak a tapasztalataid.
2019. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ez pedig egy friss cikk, kapcsolódik a témához, úgyhogy itt hagynám, olvasgassátok: [link]
2019. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Barátnő, lyuk, csaj. Ne lovagolj a megnevezésen! A lényeget le tudtad szűrni.
2019. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
38%
#24 Jobban esne, ha értékelnéd azt az izét is, ami a lyuk köré nőtt és amit nőnek hívnak. Nem gondolod, hogy ez az elnevezés elég sértő rájuk nézve?
2019. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van. De nem tudok rájuk másként tekjinteni. Régen, még naív koromban tudtam, de azóta benőtt e fejem lágya.
2019. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!