Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy hátrány ha azt mondják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány ha azt mondják rám a lányok hogy aranyos vagyok?

Figyelt kérdés

Több lány is mondta ezt már rám. De ez szerintem nem jó.

Szexkapcsolatot szeretnék, de emiatt meg mivel csöndes típus vagyok ezért nagyon kevés lánynak kellek.

Volt már hogy majdnem össze jött egy ilyen kapcsolat, de nagyon elrontottam.:(

Alkalmim volt már, de én vagy szexkapcsolatot szeretnék de leginkabb párkapcsolatot, de az szinte esélytelen :(


2019. jan. 25. 09:00
1 2 3
 11/26 baby_berry ***** válasza:
0%
#10 nem minden esetben! 😅
2019. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom kinek mit jelent az aranyos szo, de en is mondtam mar pasikra es semmi negativat nem jelentett számomra.
2019. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

"Aranyos vagy = barátnak vagy lelki szemetesnek jó vagy, de kapcsolatra nem kellesz.


Tudni kell olvasni a sorok között."

100%-ban igazad van. A többieknek üzenem, hogy ne adjatok a kérdezőnek felesleges önbizalmat mert csak magasabbról fog még mélyebbre zuhanni az önértékelése a sokadik csalódás után. Ha tudomásul veszi hogy neki nagyon kevés esélye van a lányoknál akkor könnyebb lesz feldolgoznia a csalódásokat. De ha elhiszi magáról hogy vele minden rendben van és van bőven esélye, az nehezebbé teszi az egészet számára.

2019. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

#11:

Ja. 100 esetből talán 1 alkalommal bír a kifejezés pozitív tartalommal.

2019. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
#13: Nem értek egyet. Nem egy barátnőm volt, aki épp azt bírta bennem, hogy érzelmes és aranyos vagyok. Pedig ők a férfit látták bennem. Emlékszem, a legelső barátnőm gyakran hívott cukifiúnak. baby_berry-vel értek egyet, önbizalom kérdése az egész.
2019. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"#13: Nem értek egyet. Nem egy barátnőm volt, aki épp azt bírta bennem, hogy érzelmes és aranyos vagyok. Pedig ők a férfit látták bennem. Emlékszem, a legelső barátnőm gyakran hívott cukifiúnak. baby_berry-vel értek egyet, önbizalom kérdése az egész."


Ezt írta a kérdező: "csöndes típus vagyok ezért nagyon kevés lánynak kellek."


Benne amiatt nem látnak férfit, mert csöndes típus és már leírta hogy nagyon kevés lánynak jön be, szóval a külseje sem férfias szóval más ha a kérdezőre mondják azt, hogy aranyos és más, ha rád.

Teljesen mindegy, hogy egyetértesz, vagy sem, ez a helyzet.

2019. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 baby_berry ***** válasza:
5%
Óh hát köszönöm szépen ez milyen megtisztelő már xD 😁
2019. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
"Nem egy barátnőm volt, aki épp azt bírta bennem, hogy érzelmes és aranyos vagyok." - szerencséd volt a barátnőddel. A többi nő számára az érzelmesség a gyengeség megnyilvánulása.
2019. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#16: Én is csöndes, vagy inkább úgy mondanám, hogy zárkózott típus vagyok és nem kifejezetten férfias. A külsőm még csak-csak elmegy, viszont a viselkedésem kifejezetten nőies.


#18: Mind a három volt barátnőmmel szerencsém volt? :)


Nyilván, ha olyan közegben mozog a kérdező, ahol elvárás a férfiakkal szemben, hogy férfiasak legyenek, akkor nem lesz szerencséje. Én társkeresőn ismerkedtem, de bárhol összejöhet.

2019. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
45%

#19:

Igen, szerencséd volt. A legtöbb lyuk nem tolerálja, ha egy férfinek érzelmei vannak.

2019. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!