Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy hátrány ha azt mondják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány ha azt mondják rám a lányok hogy aranyos vagyok?

Figyelt kérdés

Több lány is mondta ezt már rám. De ez szerintem nem jó.

Szexkapcsolatot szeretnék, de emiatt meg mivel csöndes típus vagyok ezért nagyon kevés lánynak kellek.

Volt már hogy majdnem össze jött egy ilyen kapcsolat, de nagyon elrontottam.:(

Alkalmim volt már, de én vagy szexkapcsolatot szeretnék de leginkabb párkapcsolatot, de az szinte esélytelen :(


2019. jan. 25. 09:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ha a lányok ezt mondják rád, az szopacs. Nincs is ennél rosszabb, amit mondhatnának neked.
2019. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy neked lesz barátnőd, egyszerűen nem látnak benned a lányok semmilyen férfiasságot ami beindítaná őket. Lehet hazudozni hogy a lányoknak a belső a fontos, ha ezzel meg akarod nyugtatni magadat.
2019. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem pont párkapcsolatra van esélyed, tartósra, érzelmekkel.
2019. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%
Nincs esélye tartós párkapcsolatra, feleslegesen hazudsz neki. A kínálat legaljáról nem válogatnak a lányok ha tartós párkapcsolatot szeretnének.
2019. jan. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 baby_berry ***** válasza:
21%

Mindenkinek megvan a helye a világba:) nyugi lesz kapcsolatod! Nem baj ha aranyosnak tartanak aza jó😁


L

2019. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
32%

#5:

Ne szívasd már szerencsétlen kérdezőt!

2019. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Aranyszabály!


Ne nyílj meg azonnal!

(nem kell a romantika,a cukiság,stb).


Ne terítsd ki a lapjaidat elsőre,se másodjára!


Ne lássák rajtad azt a görcsös "akarást".


Legyél laza mint ha csak egy haveroddal beszélnél.


Ne tervezz előre.


Légy egy kicsit t.kös,vagány.


Talán így jobb esélyekkel indulsz. Nem azt mondom hogy legyél bunkó,de az a túl nyálas se. Találd meg az arany középuta.

2019. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet párkapcsolatod. Az viszont lehet, hogy nehezebb dolgod lesz. Sokan azt vallják, hogy egy férfi legyen erős, bátor, kemény, rejtse el az érzelmeit. Sok férfi – habár nem ilyen – ennek a képnek akar megfelelni, mert azt látja, csak így lehet férfi. Ugyanígy sok nő csak azért keres ilyen férfit, mert úgy látja, hogy egy gyengédebb, aranyosabb férfit nem vállalhat fel mások előtt. Úgyhogy lehet, hogy nem lesz könnyű, de előbb-utóbb találni fogsz egy olyan lányt, aki pont egy olyan pasit keres, mint te és nem fogja érdekelni, hogy mások mit mondanak, azért fog szeretni, ami és aki te magad vagy.
2019. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 baby_berry ***** válasza:

#6 nem szivatom... Van akinek az ilyek fiúk jönnek be

Ez csak szimpla önbizalomhiány

2019. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

#9:

Aranyos vagy = barátnak vagy lelki szemetesnek jó vagy, de kapcsolatra nem kellesz.

Tudni kell olvasni a sorok között.

2019. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!