Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi, aki a tágabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki a tágabb hüvelyt szereti?

Figyelt kérdés
Én nem gondolom, hogy túl szűk lennék, de a barátom mindig mondja szex közben, hogy :ne szorítsak rá" és általában széthúzza a lábaimat is. Nekem ez annyira nem jó, mert kevésbé érzem, hogy bennem van, de ő meg így szereti. Miért? Van akinek jobb érzés ha tágabb?
2018. dec. 5. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet gyorstüzelő és ha nagyon érez hamar vége lenne az aktusnak :)
2018. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, mert nagyon nagy a péniszem, ezért a szűk hüvelyű lányoknak fáj.
2018. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is és minden ilyen pasi,aki az átlagnál nagyobb vagy jóval nagyobb intim mérettel rendelkezik,szeretjük.

Engem speciel egy szűk nő kinyír,de nem az élvezettől,mire beleszuszakolom a bránerem,majd szét szakad a fitymafékem...

2018. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Átlagos vastagságú pedig...
2018. dec. 5. 23:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
En szuk puncira szavazok. Az a jo ha szorit a punci :)
2018. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy
2018. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Nem jó. Ha túl tág vagy,be kell kenni maxwhite fogkrémmel. Nemcsak izgat, hanem össze is húzza egy kicsit a lukacskádat. A férfinak is jó lesz és neked is. A szűk punci élvez előnyt mióta eszemet tudom.Utálom a bőszoknyát, bőnadrágot, mindent ami ki van tágulva. Táguljon ki akkor és nyiljon ki mint a tubarózsa drágám mikor elélveztél :D
2018. dec. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Ismerj meg engem, én ne válogatok, és nem is fogsz bennem csalódni.
2018. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
De jó vagy!xD ezt a dumát bémeg:DD
2018. dec. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A pasidnak simán húspénisze van, és még abból sem a keményebb fajta. Ha feszes a cuncid, akkor nem tudja benyomni.
2018. dec. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!