Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka, hogy a férfi nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy a férfi nem ismeri meg a hüvelyt?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy lehet elvéteni azt a rést. Más is tapasztalt már ilyet? Az ujjammal kellett mutatnom ahhoz, hogy ne a kijárat környékén matasson.
2017. júl. 23. 14:01
 1/10 LazyJones ***** válasza:
100%
Lehet tapasztalatlanság, de azért egy bizonyos kor, és iskolázottság felett azért ez...gáz. Valószínűbb, hogy nem véletlenségből matatott a kijárat környékén...
2017. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szűz volt a pasi?
2017. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy véletlen volt? Sok pasi bukik a hátsókra. Lehet, hogy direktbe ott is matatott.:)

Amúgy soha, senkivel nem tapasztaltam ilyet, hogy összetévesztette volna kézzel a két helyet, ne találta volna meg. Mondjuk ha hátulról szexel az ember, akkor könnyen előfordul, hogy rossz lyukra talál rá az illető, hisz azért nagyon közel van egymáshoz a két hely. De nyilván érzik, ha nem "jó" helyen járnak olyankor.

2017. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Érdekes.Több oka is lehet.

Meséld el hogy volt pontosan...

2017. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Luzer a pasid!
2017. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg "véletlenűl" akarta análba tenni...
2017. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kiszámolta és az jött ki.Ecc, pecc, kimehetsz, holnapután bejöhetsz, cérnára, cinegére, Ugorj cica az egérre! Huss!
2017. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom, hogy ezt át kellett élned.

De komolyan.

Nekem is volt olyan majdnem-partnerem, aki nem találta meg a csiklót. Úgyhogy megmutattam neki, hol van az ajtó :DDD

2017. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves a pasi?
2017. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kéményseprő véletlenül? Lehet csak szakmai ártalom. kormolni akart a csávó
2017. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!