Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok jókislány lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok jókislány lenni?

Figyelt kérdés
Sok egyéjszakás kalandom volt, mindig is nagy szexuális étvággyal voltam megáldva. Most van egy friss, 3 hetes párkapcsolatom egy iszonyat rendes sráccal, olyan, akire mindig vágytam, egyszerre rendes és határozott, jól néz ki, diplomás meg minden..de mégis más pasik is megmozgatják a fantáziám. Pl nemsokára személyi edzésre megyek és az edzőről fantáziálok. Hogy milyen jó lenne leszopni, meg ha megdugna hátulról😃Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen? Nimfomán vagyok?

2018. dec. 5. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az álomnő vagy! Kérdés hogy melyik férfinek jön bem, és melyiknek nem!?... Én szívesen élném át a helyzetet!
2018. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Tekintve, hogy farkad van, nehezen lehetnél kislány.
2018. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

a véredben van a ribizliség

a nimfomániás nő sose elegül ki mindig az újabb és újabb aktust hajszolja csak pillanatnyilag jó neki

de mégse teljesül be mert még még még kell neki...

egy Nimfomániás nem alkalmas párkapcsolatra


még egy magát szex mániás pasi se tudna kielégíteni egy Nimfomániás nőt. mert nem fog tudni lépést tartani


egy Nimfomániás nő képes egy nap akár 10-15x is szexelni

míg egy pasi 3. 4. után már nem tud erekciót produkálni


attól hogy minden héten dugsz nem vagy nimfomániás vagy mindennap

2018. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
egy Nimfomániás nőnek a szex olyan mint a Drog
2018. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
A kérdés kiírója egy unatkozó, privát leveleket gyűjtú tini fiúcska.
2018. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 Nagyjából ezt érzem. Hiába vagyok kapcsolatban, pár hét után megunom és nem tudom elfogadni, hogy nem vagyok szabad és nem lehetek akárkivel. Mármint szexuálisan. Egyszerűen mindig kell az új, nem érem be egyvalakivel. De ez nagyon bosszantó, mert így a büdös életben nem lesz boldog párkapcsolatom..szerintem felkeresek egy szexuálpszichológust, mert ez már nem poén kategória. A kérdést sem annak szántam, némely vicceskedő hülyegyerek válaszadó ellenére sem, aki pasinak hisz látatlanban.
2018. dec. 5. 21:19
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Talán mert ráéreztél, hogy ha könnyen kapható vagy, akkor sokkal sikerebb pasasoknak is kellesz (egy vagy pár alkalomra), mint amilyeneket komoly kapcsolatra megkaphatnál.
2018. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#8 Komoly kapcsolatra is kaphatok jó pasikat. A mostani is az, ahogy írtam. Itt nem a pasik minőségéről van szó, hanem arról, hogy nem nagyon tudok monogám lenni.
2018. dec. 5. 22:26
 9/15 anonim ***** válasza:
Jól hangzik! :)
2018. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ennyire nem bonyolult a helyzet! Csak eddig idióta férfiakkal szexeltél, akik nem tudtak kielégíteni.

He egy majd kielégít, nem fog tudni levakarni magáról.

2018. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!