Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok jókislány lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok jókislány lenni?

Figyelt kérdés
Sok egyéjszakás kalandom volt, mindig is nagy szexuális étvággyal voltam megáldva. Most van egy friss, 3 hetes párkapcsolatom egy iszonyat rendes sráccal, olyan, akire mindig vágytam, egyszerre rendes és határozott, jól néz ki, diplomás meg minden..de mégis más pasik is megmozgatják a fantáziám. Pl nemsokára személyi edzésre megyek és az edzőről fantáziálok. Hogy milyen jó lenne leszopni, meg ha megdugna hátulról😃Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen? Nimfomán vagyok?

2018. dec. 5. 19:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

Attól h nagy a szexuális étvágyad még nem "mentség" arra h sok egyéjszakás kalandod volt.

Te egy ilyen könnyűvérű nő vagy.Ez ellen semmit sem tudsz tenni.

2018. dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Fenéket vagy könnyűvérü, velem még nem feküdtél le!
2018. dec. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőkért érdemes élni:) Ne változz, hátha találkozunk egyszer:)
2018. dec. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem csak tombolnakbennef a hormonok,vagy nem vagy elég érett komoly kapcsolatra.Én most vagyok 28,kb 24-25 évesen kezdtem lenyugodni,illetve alkor éreztem először,hogy igenis szükségem van EGY társra.
2018. dec. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ne érezd problémának ezt! Csak szabad vagy. Én is ugyanilyen vagyok.

19/L

2018. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!