Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szoktak az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szoktak az emberek szex közben mosolyogni?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy nem egy komoly dolog maga a szex, miért nem lehet viccesen felfogni egy kicsit?

2018. dec. 5. 00:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Én röhögni szoktam. xd
2018. dec. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem szexeltél még eleget, úgy gondolom, ezért hiszed azt, hogy nem mosolyognak az emberek szex közben. volt, hogy beszélgettünk közben :)
2018. dec. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem elég komoly dolog hogy két ember a létező legintimebb módon adja magát egymásnak, egymás testébe hatolnak és a bizalom legmagasabb jelét adva...ööö megrakják egymást..kifogytam a szép szavakból.
2018. dec. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%
Miért kene mosolyogni szex közben?
2018. dec. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

miért ne lehetne mosolyogni, főleg kezdésnél és az egyik fél elélvezése után volt szeretőm elég vidám volt

/27f

a csaj velem egyidős volt amikor anno megismerkedtünk

2018. dec. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Én is és a barátom is szoktunk egymásra mosolyogni szex közben, de ez akkor szokott lenni amikor lassan csináljuk és melyen egymás szemébe nézünk. :)

Amikor először rámmosolygott szex közben, olyan jól esett és olyan szexi volt, hogy azóta is látom azt a gyönyörű mosolyt ha rá gondolok. :)


Szerintem nem találtad még meg azt a személyt, akivel mélyek az érzelmeid :)

2018. dec. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nevetni is szoktam.
2018. dec. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mosolyognának szex közben?
2018. dec. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Én olyankor annyira át vagyok szellemülve, hogy a legütősebb vicctől sem mosolyognék közben.
2018. dec. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én szoktam mosolyogni közben. Főleg egy jó orál alatt
2018. dec. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!