Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mentem el olyan nehezen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mentem el olyan nehezen?

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok. Nemrég vesztettem el a szüzességemet, egy prostituáltal. A lényeg hogy kb 45 perc alatt mentem el ugy, hogy a lány "kézimunkázott" is a végén. A szexet élveztem és a szerszám sem lankadt le egyszer sem.

2018. dec. 4. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Kis kecskelőcsöd teljesen ráállt a kezedre meg a recsire. Mondjuk tíz év fap fap után nem is csoda.
2018. dec. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Megszokta a kezed.
2018. dec. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nem azért, mert megszokta a kezedet. De ha rájöttél az okára, akkor mond el nekem is, mert én bizony cserélnék veled. Sokkal jobb, mint a 0,45 perc.
2018. dec. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kicsi de nem is nagy átlagos. Mondjuk a másikfele igaz lehet. Gyakran tartom "karban" a farkam.
2018. dec. 5. 00:03
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Ami a legjobban számít az a bizalom meg a vonzalom. Ezzel sok férfi nincs tisztában. Könnyebben mész el olyan nővel, akihez nagyon vonzódsz és bízol benne vagy valamilyen érzelmi szál fűz hozzá. Ismeretlen prostival nem csoda ha nehezen mész el.
2018. dec. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Túl sokat verted ki és már megszoktad a kezedet
2018. dec. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán okozhatta maga a szituáció is, nem feltétlenül a maszturbálás...
2018. dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!