Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ciki az hogy 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki az hogy 20 évesen szexeltem először, (alkalmi volt)?

Figyelt kérdés

Utána több mint egy év eltelt szex nélkül, majd megint szexeltem egy másik lánnyal, de szintén csak alkalmi volt. Ez volt kb 1 hónapja. Most 21 éves vagyok. Nagyon lemaradva érzem magam. Leginkább egy barátnő hiányzik, akit szerethetnék. De ezt elérhetetlennek érzem:(


Nagyon égő vagyok, ennyi idősen?


Köszi a normális válaszokat!


2018. dec. 2. 21:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem írogatni kell, randira kell hívni! :)
2018. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Miért lennél égő? Az ég világon senkinek nem kell tudnia, hogy hány lánnyal voltál. Ha cikinek érzed és megkérdik a haverok, akkor hazudj (csak ne felejtsd el mennyit mondtál :D). Ha visszahúzódó srác vagy, akkor valószínű nem egy nagydumás, szexmániás csajjal fogsz összejönni, hanem egy visszahúzódóbbal, akinek szintén meglehet, hogy nem lesz még akkora tapasztalata. Meg alapból, 21 évesen nem vagy elkésve semmivel. Majd ha 30 évesen nem fogod tudni, hogy hol is kell berakni a csajnak, akkor kezdj el pánikolni. Amúgy egyre több embertől hallom ezt a Tinderezést, többen barátnőt is találtak, úgyhogy esetleg próbálkozz ott. :)
2018. dec. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!