Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ciki az hogy 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki az hogy 20 évesen szexeltem először, (alkalmi volt)?

Figyelt kérdés

Utána több mint egy év eltelt szex nélkül, majd megint szexeltem egy másik lánnyal, de szintén csak alkalmi volt. Ez volt kb 1 hónapja. Most 21 éves vagyok. Nagyon lemaradva érzem magam. Leginkább egy barátnő hiányzik, akit szerethetnék. De ezt elérhetetlennek érzem:(


Nagyon égő vagyok, ennyi idősen?


Köszi a normális válaszokat!


2018. dec. 2. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem ègő. Èn lassan 2 ève nem voltam pasival ès lassan 30 leszek. Hiányzik, de ezt dobta a gèp.
2018. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

sose értettem az ilyen kérdéseket

1. kit érdekel

2. te cikinek érzed?

2018. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki. Ha baránőt szeretnél, de még nem találtál lányt, aki az lett volna, akkor meg nem is olyan fura, hogy nincs sok tapasztalatod a szex terén. Csak ezért, mert sok srác megfektet egy csomó lányt, te meg nem, még nem kell cikinek érezned.


Barátnőt meg remélem majd találsz magadnak!

2018. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen elég égő mert ezek szerint kicsi a bréd. Amúgy ha nem így lenne az alkalmiból lett volna több .
2018. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4 es ez komoly? Tegyük fel azért nem sikerült nekem egy barátnőt se találni mert kicsi lenne a brém?

Kedves kérdező 20 vagyok nekem nem volt még senkim. De be ismerem nem is próbálkoztam meg nem is fogok míg el nem értem a céljaimat. Erre is szánni kell az időt hogy megismerj valakit, magamból ki indulva sajnos magától nem lesz senkid. Tegyél érte és akkor lesz.

2018. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz, én is 20 voltam, bár az tartós kapcsolat volt.

Mi az oka, hogy nincs barátnőd?

2018. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Igen elég égő mert ezek szerint kicsi a bréd. Amúgy ha nem így lenne az alkalmiból lett volna több ."


Ezt a következtetést miből vontad le???

Szerintem a péniszméretnek ehhez semmi köze, de elég fura hogy te egyből erre gondolsz, nem pedig mondjuk arra, hogy nem mindenki vágyik sok lányra, meg nem mindenkinek van olyan személyisége hogy könnyen tudjon ismerkedni.

Lett volna még 1-2 lányra lehetőségem, de mivel nem voltak valami igényesek emiatt nem mentem bele.

Meg én mindig is barátnőt akartam/szeretnék.

2018. dec. 2. 22:06
 8/12 A kérdező kommentje:

"Mi az oka, hogy nincs barátnőd?"


Túlságosan visszafogott vagyok, és nem járok bulizni, így nehézkes ismerkedni.

2018. dec. 2. 22:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell bulizni, baráti körben, sőt! neten is lehet ismerkedni :).
2018. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Neten már lassan 1 éve próbálkozom, de 4-5 nap irogatás után vége lesz. :( Mostmár feladtam, annyira rossz, hogy rengeteg lánynál próbálkoztam és egy találkozó sem jött össze:(

Komolyan mondom el sem tudom képzelni,hogy hol találhatnék végre barátnőt:(

2018. dec. 2. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!