Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nagyon ciki, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon ciki, és gáz, ha egy nőnek több alkalmi kapcsolata volt?

Figyelt kérdés
Nem egészségügyi szempontból gondoltam.Miután elváltam Másfél év alatt összegyűlt 8.Volt akivel egyszer taliztam,volt akivel 8x.

2017. aug. 6. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani mindenkinek. Élvezd az életet és ne érdekeljen ki mit gondol.
2017. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
...és védekezz
2017. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Le is lehet tagadni,mert csak én tudom.Időnként kíváncsiskodnak,hogy a férjem óta volt-e más,ilyenkor azt mondom,próbálkoztam ismerkedtem,még nincs.Ha esetleg még is valakinek kotyognék róla,akkor egyet vagy kettőt vallok be.Azt se mondja el az ember hány sört iszik,mennyit cigizik.

Amúgy élvezem ezeket az együttléteket.Nem szándékosan alakítom így,hanem így alakul.

2017. aug. 6. 16:51
 4/13 RRR ***** válasza:
engem nem érdekel ,hogy előttem ,mennyi pasi(ja) volt
2017. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök természetes, de fellvállalni mégis ciki, egyszerűen csak azért mert korunk közerkölcse még mindig a keresztény "értékeken" alapul. Igazából még magára adó férfi sem dicsekszik alkalmi kapcsolataival. Ettől függetlenül diszkréten kisérletezz. 25. gimis osztálytalálkozonkon voltam fülltanúja, hogy egy kultúrált, kissé szolidnak tartott osztálytársnőnk mondta barátnőjének, hogy az elmúlt évben (miután kirakta azt a srácot, aki 5 év után sem vette el, nem akart gyerekeket) kb. 50 férfit próbált ki, és közülük találta meg azt, aki neki mindenben a legjobb. Azóta házasok, két gyerekük van. Én ezt senkinek sem pofáztam tovább, de nagyon meglepődtem, mert róla még sokkal visszafogottabb kisérletezgetést sem feltételeztem volna, tágabb baráti körben évente párszor láttam, 14 éves kora óta 3 komolyabb kapcsolatáról tudtunk csak.


40F

2017. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15. évfordulós gimis osztálytalálkozón, elírtam.
2017. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Foleg a fiatalabbakat szeretem.37.n
2017. aug. 6. 17:39
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyilván védekezett, 2-es, de mit csináljon szegény, ha a pasik erősebbek voltak? :-))

Viccet félretéve, én ebben semmi kivetnivalót nem látok. Főleg, ha skalpvadászat a célod, hanem az vezérel, hogy olyan párt találjál, aki mellett érdemes lehorgonyozni. Fiatalon én is ezt a módszert követtem, és nem az én hibám, hogy közel 50 felejthető kapcsolatba, meg egy elrontott házasságba került megtalálni.

2017. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, istenem, válás után, kiélvezted a szabadságot.
2017. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki.

34N

2017. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!