Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, hogy nem szeretem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy nem szeretem az alkalmi dolgokat? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Néhány barátom rendszeresen megjegyzést tesz, hogy mért nem megyek szobára, ha valakivel megismerkedik. Mert szerintük úgy nem lesz komoly kapcsolatom, ha a randizásban hiszek és nem derül ki rögtön, hogy milyen a szex a másikkal.


Valóban van igazság abban, amit mondanak?


Köszönöm!


24 meleg F.



2015. jan. 16. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nem feltétlen van igazuk, de tény, hogy így is alakulhatnak ki párkapcsolatok.

Másrészt meg nem csak úgy lehet párt találnod, hogy előtte lefekszel vele, és aztán majd ha akartok tovább, majd úgy...

Hát nézd, ismerj meg több embert, ilyesmi, én pl itt gyk-n szoktam ismerkedni, elég sok olyan van mint te :P


Mondjuk akik veled kb egykorúak szinte kizárólag csak alkalmit keresnek errefelé, legalábbis én még nem láttam olyat aki nem.

2015. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a témában nem tudsz okos lenni. Az se élet ha mindenkivel össze vissza lefekszik valaki. Abban is van igazság, hogy a szexen rengeteg dolog múlik egy kapcsolatban. Az biztos, hogy ha hetekig, hónapokig húzod a szexet akkor nem igen fogsz találni senkit. (azt hiszi, hogy igazából nem jön be neked, nem bírja ki és keres mást stb stb..)

Azon kívül elterjed rólad, hogy nem szexelsz és már eleve kerülni fognak.

Valahol meg kell találni a középutat.

Tudom, hogy nem könnyű, de megoldható.


Sok sikert !

2015. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ftf1983 ***** válasza:

Alkalmi szexből is lehet párkapcsolat, és nem is egy ilyen párt ismerek és nekem is most van alakulóban egy sráccal, pedig csak dugás miatt találkoztunk.

Személyes tapasztalatom, hogy azok a srácok, akik nem alkalmiznak és sokáig nem találnak pasit egy idő után befordulnak és a világot hibáztatják azért, mert nincs pasijuk, illetve egy részük rájön, hogy élni kell és időnként belemegy alkalmikba, mert a szex az élet része. Nem kell mindenkivel lefeküdni, de ha valaki szimpatikus, akkor miért ne!

2015. jan. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aha aztán majd jön a szűrés eredménye már is másképpen álltok majd hozzá...meg bárcsak ne így álltam volna hozzá stb ,de akkor már késő lesz:(
2015. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, egyáltalán nem ciki, amit írsz, én is így voltam!vagyok a dologgal. Soha nem alkalmiztam, mégis 20 éves korom óta szinte folyamatosan kapcsolatban élek, 2 párkapcsolatom volt (az első 2 évig, a mostani pedig több mint 2,5 éve tart)... szoktak miatta utálni, de mi a barátommal úgy találtuk meg egymást, hogy nem kerestünk senkit (sem alkalmira, sem párkapcsolatra), mégis úgy alakult, hogy egymásba szerettünk. :)

A "gond" csak az, hogy manapság egyre kevesebb srác keres konkrétan kapcsolatot... a legtöbben úgy vannak vele, hogy "párkapcsolatot keresnek, de semmi jónak sem elrontói", ahogy szokták írni a társkeresőkön.. úgyhogy azt hiszem, nehéz lesz párt találni. Mindenesetre szorítok, hogy sikerüljön! :)


25F m

2015. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem egy 4 éves kapcsolatomnak lett vége tavaly. Szóval tudom, hogy lehetséges a dolog, csak sokan mást mondanak az ismerkedéssel kapcsolatban. És bár hiszem, hogy nekem van igazam, de néha már kételkedek ebben. Köszönöm szépen kedves utolsó. Neked is sok boldogságot. :)
2015. jan. 19. 00:45
 7/9 István000 ***** válasza:
100%

Nem ciki. Nincs igazuk. :)


Én még nem csináltam idegenekkel. Nem megy 1-2 randi után, kell hozzá bizalom, barátság.


22 M F

2015. jan. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 István000 ***** válasza:
100%
+ érzelmek is kellenek hozzá. Szerelem első látásra. :D
2015. jan. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Örülök, hogy megtaláltam ezt a kérdést. Tényleg. Az 5-ös válaszolóval pedig nagyon egyet tudok érteni. Én néha azt hiszem, hogy valami őskövületi példány vagyok, amiért nem érdekelnek az alkalmi kapcsolatok. 23 vagyok, kb két éve kezdtem ismerkedni, és még egyszer se alkalmiztam. Nem mintha nem néznék ki jól, hanem arról van szó, hogy én nem akarom beérni kevesebbel. Társat keresek, nem szexhavert. És semmivel se érdekel kevésbé a lelke, mint a teste. Szerintem ez egy alapdolog kell legyen egy kapcsolatban. Akik a testiség rabjai, azok lehet, hogy mozgalmasabban élik az életüket, de tartós örömöt soha nem fognak találni, egyszer pedig megöregszenek és egyedül maradnak. Szóval én abszolút biztatlak, hogy ne érezd kellemetlenül magad emiatt, sőt, örülj, hogy nem vagy olyan felszínes, mint azok, akiktől ezeket a rendkívül értelmes megjegyzéseket szoktad kapni. Nincs igazuk. Ezt tudd mindenképpen.

Minden jót neked!

2015. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!