Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk (meleg/bi)! Előfordult...

Fiúk (meleg/bi)! Előfordult veletek, hogy részt vettetek interneten egyeztetett alkalmi szexen vagy pettingen?

Figyelt kérdés
Pl. találkoztatok az idegen sráccal egy nyilvános WC-ben, kivertétek egymásnak/leszoptátok egymást/dugtatok, és többet nem beszéltetek?
2014. okt. 26. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

háát én nem vok meleg se bisex,....

de szerintem ezt ne csináld... nagyon ne,.... nem azért mert megvetem az internetes ismerkedést, de azért ez elég felelőtlenség és hülyeség...

2014. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
plusz a náthától az AIDS-ig bármit elkaphatsz, vagy lehet hogy odamennek hárman és elvernek meg kirabolnak stb.. szerintem nem annyira buli :D
2014. okt. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Az első résznél igen, a szex csak játék és szórakozás. De amit a 2. résznél írtál hogy egy NYILVÁNOS wc-ben csináljátok. Konkrétan értelmi fogyatékosnak kell lenned, hogy ilyen az eszedbe jutott.
2014. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyeztetnék most egy passzív sráccal:)
2014. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!