Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a kövér lányokról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kövér lányokról?

Figyelt kérdés

Nagy általánosságban a kövér lányok kevésbé vannak elfogadva, mint vékony társaik..

Legalábbis én úgy vettem észre..


Nem arra a fajtára gondolok aki már úszik a hájtól, és évente egyszer van ereje felállni.


175 cm vagyok és 85kg, de nem tudom miért kéne emiatt rosszul éreznem magam.


Ti mit gondoltok??;


2018. nov. 28. 02:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem képes uralkodni magán, össze-vissza és egészségtelenül eszik, nem sportol/mozog/edz. Ez jut eszembe a kövér emberekről nemtől függetlenül. És igénytelenségnek tartom, hogy ennyire leszarják a saját egészségüket, ennyire nem tudják kontrollálni, hogy mit tesznek be a szájukba.


Emberileg attól még lehet jó, normális valaki, most nem a teljes emberi minőségről beszéltem. Munkában is a legjobb haverom kövér, de jó arc.


Szexuálisan egyáltalán nem vonzanak a kövér nők. Fiatalon voltam kb 3-mal, amikor nem volt más, meg hogy kipróbáljam azt is, ne látatlanban ítélkezzek. Az maradt meg, hogy nagyon hamar elkezdenek izzadni az ágyban és hogy büdös volt az izzadtságuk, vagy a puncijuk, vagy valahogy így. De az ágyban kellemetlen szagokat társítottam hozzájuk. A látvány is lelombozó. Minden lötyög, sehol egy feszes, formás pont a testükön, sehol.


Ez a 175 cm és 85 kg már a túlsúlyos kategória és nőként nem is tudom, vagy 15 kiló pluszt biztos jelent. Az egyik válaszoló írta, hogy "ebben izom is lehet, nem csak zsír". Hát nem sok, mert a nők alapból sokkal kevésbé izmosodnak, mint a férfiak és még egy 5-10 éves edzésmúlttal rendelkező nő is vékony szokott lenni, nem izmos.

2018. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egészségtelen, nem esztétikus, nem vonzó.
2018. nov. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igenytelennek, lustanak es nemtorodomnek tartom oket. Taszit minden kover ember.
2018. nov. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem kell rosszul érezni magad.. úgy érzed magad ahogy akarod! Miért hagynád hogy más diktálja hogy érezd magad a súlyod miatt? Nem írtad hány éves vagy! Inkább az egészségem miatt aggódnék nem a kinézet! 85 kg sok ha fiatal vagy! Mert csak rosszabb lesz idővel. Szívbetegség, vaszkuláris, cukor, teherbeesèsi problémák stb... A legjevesebb amibel foglalkoznék hogy a pasik mit preferálnak már ne is haragudj.

De hogy a kèrdésre válaszoljak, ne aggódj a kövér nöket is szereti valaki..

2018. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha arányos az alakod akkor ez még lehet előny is, sok férfinak tetszenek a husis csajok.

Ez még tökéletes.

[link]

2018. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem csak jó tapasztalatom van duci nőkkel.
2018. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Ahh én vékonyabb vagyok annál a nőnél ami a képen van xd

Hála Istennek nincs nagy hasam, és nem "lötyögök" semmilyen tevékenység közben.

Kicsit olyan az alakom mint nicky minaj-nak de azért akkora fenekem sincs.

A férjem így is szeret, sőt.

A jegyesség alatt vékony voltam, és így van viszonyítási alapja xd

De annyi megvetest kapok másoktól hogy elkezdtem megutálni magam, sajnos nem igazán tudok fogyni, és nem mert lusta lennék rá, egyszerűen nehéz.

Császármetszéssel szültem, és mikor elkezdtem tornázni 7honappal szülés után, a seb elkezdett vérezni..

Szóval én igyekeztem de még várnom kell hogy ez rendesen beinduljon.


20/L

2018. nov. 29. 10:13
 18/19 anonim ***** válasza:

174 cm vagyok, 86 kg voltam, én konkrétan utáltam a testem. Nem álltak jól a ruhák, nem volt jó állóképességem, úsztam a hájban. Kövéren is rossz szemmel néztem az elhízott embereket (tudom, elég kétszínű volt tőlem), nem vonzó a sok zsír, egészségtelen, igénytelen.

24N

2018. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Találkoztam már nálad kövérebbel is. Igaz, fiatal lány volt és még nem szült. Szex is volt. Semmi gond nem volt vele. f.
2018. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!