Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a kövér lányokról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kövér lányokról?

Figyelt kérdés

Nagy általánosságban a kövér lányok kevésbé vannak elfogadva, mint vékony társaik..

Legalábbis én úgy vettem észre..


Nem arra a fajtára gondolok aki már úszik a hájtól, és évente egyszer van ereje felállni.


175 cm vagyok és 85kg, de nem tudom miért kéne emiatt rosszul éreznem magam.


Ti mit gondoltok??;


2018. nov. 28. 02:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Ehhez a magassághoz maximum 60-65 lehetnél. Ez van.
2018. nov. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Babát vársz?
2018. nov. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
10 honapja szültem
2018. nov. 28. 02:29
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Akkor ne csodalkozz,idovel majd valtozik,vagy ha nem erzed megfelelonek,akkor te:)
2018. nov. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rosszul érezned magad, attól hogy valószínűleg nem vagy vonzó a fiúk többségének.

Nem gondolok a kövér lányokról semmit, van jobb dolgom mint hogy érdekeljen ki hány kiló. De az fix hogy nem jön be.

2018. nov. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
Nekem be jön. És másoknak is...
2018. nov. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rosszul èrezned magad. Pláne nem terhessèg után. Vannak akiknek tetszik, van akinek nem ez igy van helyèn.
2018. nov. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

ha megfelelő a zsír-izom arány, akkor még simán lehet jó alakod!

oké van rajtad plusz, de ez akkor kövérség, ha ennek nagy része zsír

ha egészségügyileg nem jelent gondot a plusz, akkor érezd magad jól, nincs probléma vele :)

2018. nov. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Kövér hölgyek közül is elég sok szép arcuval találkoztam (nem a brutál kövérekre gondolok, van egy határ nálam is) kettővel szex is volt...jó volt😊
2018. nov. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem kell rosszul érezned magad, de ha valaki túlsúlyos az már elmond róla annyit, hogy nem képes szabályozni magát és kitűzni egy célt maga elé amit el is ér és ez nem épp vonzó. Én 78 vagyok férfi létemre veled azonos magassággal mégis vissza akarom faragni újra 70 körülire amiért teszek is ahelyett, hogy leülnék és csak zabálnék aztán mondogatnám hogy ebbe a korba már elfogadott egy kis pocak... 28/F
2018. nov. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!