Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem merek lefeküdni vele,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek lefeküdni vele, mert félek, hogy utálni fogja a kövér testemet. Vélemény?

Figyelt kérdés

Sajnos elhanyagoltam magam és az utóbbi időben teljesen váratlanul megismertem valakit, aki szereti a belső tulajdonságaimat és az arcomat, viszont látom rajta (+utalt is rá!), hogy zavarja a testem, de igyekszik fogcsikorgatva elfogadni. Ő vékony - sportos alkat, mint mindenki más is a környezetében. Nem csinálnék ebből ügyet és bátran vállalnám a 'próba - szerencse' játékot, ha nem ez lenne az első együttlétem valakivel (szűz vagyok). Ha undort keltek benne, akkor nagy eséllyel lőttek a szexualitásról alkotott pozitív képemnek. Ugyanakkor lehet jó vége is - komoly kapcsolat. Mi lenne a helyes döntés ebben a helyzetben?


Pontosan ilyen alkat vagyok:

[link]



2018. nov. 26. 10:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Ezzel az alkattal még nincs semmi baj. Szexi...
2018. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha veled van, akkor csak elfogadott, nem csak a belsőddel, de a külsőddel kapcsolatban is. F
2018. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Ruhaban is latszik az alkatod... ha ugy tetszettel neki ruha nelkul is fogsz
2018. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ez nagyon vonzo alkat
2018. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%

Jó ez az alkat. Nőies, van mit fogni. Figyelj hogy szép legyen a bőröd. Jó legyen hozzád érni. Oda lesz érted.

Feltölthetsz saját képet is. arc nélkül

2018. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 rika31 ***** válasza:
100%

Ha utalt rá, akkor nem ő a neked való. Az első alkalommal főleg olyannal legyél aki imádja a tested minden négyzetcentiméterét. És a későbbiekben is.

Saját tapasztalat. És hidd el, hogy fogsz is olyat találni. Ne kapkodd el, hisz ez nagyban befolyásolja, hogy viszonyulsz majd a szexualitáshoz. sok sikert és boldogságot. Erika

2018. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

hasonló alkat vagyok

csak alacsonyabb

én is gátlásos vagyok

de sose izéltem

max ha nem tetszem pucéran akkor öltözők és megyek

de nem esek latergiába

2018. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

azt el felejtettem

hogy: Ha utalgat meg megjegyzéseket tesz az alkatodra akkor nem Ő az embered

Senkinek nincs erre a böködésre szükség cukkolásra


Pláne ha első alkalomról van szó


valamiért mérget vennék rá hogy a Csávo csak lyukra játszik

szívesen farokra húzna, de zavarja az alkatod ezért nyaggat, hogy fogyjál le! És nem azért mert szeret és azt akarja, hogy Boldog és egészséges legyél

Szerintem sztórnózd ezt a Zöld fülűt

és olyat Férfit találj aki hímes tojásként bánik Veled.

Az első szex meghatározó főleg egy lány /nő életében

ha nem úgy sül el egész életére ki hathat

Hidd el tudom

Tapasztalat.

24N

2018. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha már utalt is rá h zavarja a tested, az nem valami jó jel.Ha egy pasinak bejön egy csaj, akkor nem tesz negatív utalásokat a külsejére. Lehet h csak elakarja venni a szüzességed, és utána tovább áll.Neked sem lenne olyan élvezetes az első alkalom ha azt látod a pasi arcán h alig várja h vége legyen már.

A helyedben várnék vele még, vagy ha annyira bejön a pasi akkor kezd el terelni magad az egészséges életmód felé.

2018. nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%

Hát figyelj, diétázz egy kicsit, fogyjál, aztán jobban fogod érezni magad a bőrödben.

Ami a csávót illeti, ha van egy kis érzelmi intelligenciája, nem fog megjegyzést tenni a testedre szex után.

2018. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!