Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem merek lefeküdni vele,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek lefeküdni vele, mert félek, hogy utálni fogja a kövér testemet. Vélemény?

Figyelt kérdés

Sajnos elhanyagoltam magam és az utóbbi időben teljesen váratlanul megismertem valakit, aki szereti a belső tulajdonságaimat és az arcomat, viszont látom rajta (+utalt is rá!), hogy zavarja a testem, de igyekszik fogcsikorgatva elfogadni. Ő vékony - sportos alkat, mint mindenki más is a környezetében. Nem csinálnék ebből ügyet és bátran vállalnám a 'próba - szerencse' játékot, ha nem ez lenne az első együttlétem valakivel (szűz vagyok). Ha undort keltek benne, akkor nagy eséllyel lőttek a szexualitásról alkotott pozitív képemnek. Ugyanakkor lehet jó vége is - komoly kapcsolat. Mi lenne a helyes döntés ebben a helyzetben?


Pontosan ilyen alkat vagyok:

[link]



2018. nov. 26. 10:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból beszélek. Az első srác, akivel voltam, kijelentette, hogy nem zavarja a testem, mert "a kövér lányok is fel tudnak izgatni", de "a vékonyabbakat jobban szeretem"... Inkább szóba se kellett volna állnom vele. Lehet, hogy szeretett, de semmi törődést nem nutatott irántam, nem úgy bánt a testemmel, mintha kívánna... Szörnyű vokllt az első alkalom és minden, ami előtte történt - konkrétan megalázó... A mostani barátom viszont soha egy szóval nem mondott semmit az alakomra ilyen formában, pedig nekem is hasonló van, mint a képen lévő csajnak, csak több tökéletlenséggel. Na, neki elhiszem, hogy kellek mind szexuálisan, mind másképp. Szerintem nagyon vigyázz vele, semmiképp se siesd el a dolgot, és csak akkor feküdj le vele, ha előtte már volt valami petting vagy ilyesmi, és ott azt érezted, hogy minden oké. Ha már ott húzza a száját, inkább hagyd ott. Ez persze csak az én véleményem
2018. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Drazicc ***** válasza:
Először rendezd le magadban, hogy magadnak tetszel-e így. Ne egy pasiért tedd meg. Ha magaddal nem vagy megelégedve akkor kemény diéta és rendszeres sportolás, ha viszont tetszik az az anyahajó amin ülsz akkor a pasinak kell idomulni, vagy nem... egyszerű az egyenlet.
2018. nov. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le olyannal, aki csak "fogcsikorgatva elfogadja", ahogy kinézel, és aki undorodik tőled, főleg ne elsőre. Jobbat érdemelsz. Én is hasonló testalkatú vagyok, de találtam olyat, akin látom, hogy mennyire szexinek tart, és ennél nincs jobb dolog a világon.
2018. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Rossz jel, hogy zavarja a tested.
2018. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
:D :D hogy le lettem pontozva, mert azt mertem mondani, hogy fogyjon, ha túlsúlyos. Bocsánat már :D lol
2018. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ez a testalkat is, nincs vele baj.
2018. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen testalkat az esetem. De mert nem magadról tettél fel képet? Nem kell feltétlen fürdőruhás vagy ledérebb.
2018. nov. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Deflohelp ***** válasza:
100%
Menj el vele előbb uszodába. Ha ott látott már bikiniben, akkor lényegesen kevesebb gondod marad az intim együttlétre.
2018. nov. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Drazicc ***** válasza:
0%
Az nem lenne jó ötlet utolsó. Szerintem ilyen testtel elsüllyedne mint a Titanic
2018. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!