Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszerü férfi vagyok egyszerü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerü férfi vagyok egyszerü elvárásokkal és szokásokkal. Szex téren nem igazán szokásom kalandozni és ezt szová tette a párom hogy zavarja. Felajánlottam, hogy akkor változtassuk és furcsa kérése van most. Más is csinált ilyet?

Figyelt kérdés

Amikor felajánlottam neki, az volt az első kérése, hogy szeretné ha orális kielégités után amikor a szájába megyek el, hogy utána lesmároljon, miközben még vannak maradványok ott ha valamit nem nyelt le.

Nem igazán szokásom az ilyen uj dolgok kiprobálása, de tisztában vagyok, hogy a mai világban a "szex"-ben sok minden normálisnak számit. Más is csinált már ilyet, vagy van aki szintén ugy látja a dolgot hogy ez egy fura kérés?



2018. nov. 13. 23:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura. Mi is szoktunk. Sőt! A barátom ki is szokott nyalni, miután elélvezett... Ízlések és pofonok.
2018. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!