Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi nevet és olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nevet és olyan, mintha közben nyögne egyet, akkor mennyire furcsa, hogy én erre kicsit beiindulok?

Figyelt kérdés

A napokban történt egy ilyen eset. Nevetett és érdekes, nyögéshez hasonlítható hangot adott ki közben, a gyomrom meg teljesen összerándult tőle. :D


Ez nagyon furcsa? Volt már ilyen veletek?


2018. júl. 14. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne gyere a közelembe! :D
2018. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én egy volt kollegám beszédhangjától indultam be mindig.

Armando Christian Pérez-hez hasonló hangja volt/van, és valahányszor hallottam a hangját mindig begerjedtem.

Szerencsére másik részlegen dolgozott, így csak ritkán találkoztunk.

Gáz lett volna minden nap, egész nap nedves bugyival dolgozni.

2018. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Ühm, tuti van más nő is így, én is szoktam így nevetni és látom egy két nőn, hogy egy kicsit ennek hatása alá esnek, és tudod van az a tekintet amiben látom hogy "jujj de jó! még, lécci!" :D


És nem a női nyögésre kell gondolni.. mint valami hímk rva :D

Amúgy az a furi, hogy nekem is pont ez jön be csajoknál akik finoman játszanak a hangjukkal és cukin kuncognak, vagy elcsuklik a hangjuk.. néha van olyan zene is amire rendesen beindulok :D


vagy pl egyik barátom anyja is mondta, hogy nagyon kellemes hangom van, és hogy órák hosszat el tudná hallgatni a mondandóm :D szóval.. biztos nem vagy egyedül ezzel a "hang dologgal"

2018. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig szívesen mennék a közeledbe. ;)
2018. júl. 14. 23:09
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Azt elhiszem, más miatt is. De ne gyere!

Most éppen nőgyűlölő korszakban vagyok. "Egy művésznek legyenek időszakai"

2018. júl. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
"Attól függ milyen állapotban van. Fa@omat! Nem hoztatok nekem festéket!" :D
2018. júl. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

persze,hogy volt. de nem csak a nevetése lehet szexi, hanem a sima beszédhangja is..olyan férfias,búgó hang..:D nem tudom megfogalmazni, de egy pasi hangja nagyon be tud indítani. szex közben is feltüzel, ha nyögdécsel. :)

21/L

2018. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!