Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszerü férfi vagyok egyszerü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerü férfi vagyok egyszerü elvárásokkal és szokásokkal. Szex téren nem igazán szokásom kalandozni és ezt szová tette a párom hogy zavarja. Felajánlottam, hogy akkor változtassuk és furcsa kérése van most. Más is csinált ilyet?

Figyelt kérdés

Amikor felajánlottam neki, az volt az első kérése, hogy szeretné ha orális kielégités után amikor a szájába megyek el, hogy utána lesmároljon, miközben még vannak maradványok ott ha valamit nem nyelt le.

Nem igazán szokásom az ilyen uj dolgok kiprobálása, de tisztában vagyok, hogy a mai világban a "szex"-ben sok minden normálisnak számit. Más is csinált már ilyet, vagy van aki szintén ugy látja a dolgot hogy ez egy fura kérés?



2018. nov. 13. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha jòl èrtem akkor elvàrod hogy lenyelje az undormányos ghecidet, de te ezt nem tennèd meg őèrte, sajàt magadtòl undorodsz ès kihasznàlod a "pàrodat".

Szerintem jogos a kèrèse.

2018. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Különbözőek az értékrendjeink,elvárásaink,szokásaink!

Nekem ez egyáltalán nem fura!

Sőtt-Teljesen normális!

2018. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Az oké számodra, hogy a partnered szájába üríted a ragadós, büdös, okádék ízű váladékodat. De az már gondot jelent, hogy te is kapcsolatba kerülj a saját cuccoddal.

Nem gyengén vagy önző.

2018. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha jól értem, a barátnőd "habcsókozni" akar veled. Volt egy csajom aki vevő volt erre... azóta is néha visszasírom :D Tudom, ez most kissé b*zisan hangzik de szerintem ez elég izgató.
2018. nov. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ebben szerintem nincs semmi extrém, nekem nem ért volna meg egy kérdést. Ha akarod, belemész, ha nem, nem.
2018. nov. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ezzel semmi baj - a párod teljesen normális!
2018. nov. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ezzel semmi baj. A feleségem miután leszopott, sokszor egy forró csókkal visszaadja az egészet. Nagyon izgató.
2018. nov. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Fuu ba..meg!!En eskü nagyon bevallalos vagyok de ez miért jo???Valki mondja mar meg!!Oda vissza adogatni a meleg g..it.Hányinger..már bocs,de hát kinek mi.
2018. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem adogatni akarja szájból szájba, csak miután lenyeli, megcsólólni. Aztán, hogy neked ne legyen fura, ha kis sperma marad benne, szólt.

Ezt én mindig csináltam az exeimmel és mindig hosszan vissza is csókoltak, az tetszett nekik, hogy a javát lenyeltem

Adogatni csak nagyon ritkán csináltuk, de nem volt rossz, párat köröztünk vele nyelvvel, mikor visszakaptam, már le is nyeltem.


30N

2018. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
ha már az nálad normálisnak számít, hogy elmész a csaj szájába, akkor te már nem vagy egyszerű, mert a legtöbb lány ezt nem engedi
2018. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!