Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, meg fogom bánni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, meg fogom bánni?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, ha nem vagyok biztos benne, hogy készen állok-e már a szüzességem elvesztésére, de közben meg szeretném is, és kíváncsi vagyok a szexre? Hitbéli és lelkiismereti okok miatt eddig nem feküdtem le a barátommal (nagyon megértő, semmit sem erőltet vagy siettet), de csináltunk már dolgokat (kézimunka, orál). Most őrlődök a meggyőződésem és a kíváncsiságom és vágyaim között. Mit tegyek? Mert nem akarom, hogy megbánjam utána.

Durva nyelvezetű kommenteket és privátot nem kérek.

21/L



2018. szept. 30. 15:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Szia, 20/l vagyok, írok.
2018. szept. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
De sajnálom azokat akiket így nevelnek fel.:( azt hiszed hogy a szex egy rossz elítélendő dolog, és lelkiismeret furdalásod lenne. Kérdem én, ha már lesz.ptad a barátod, akkor nem mindegy hogy beteheti e neked vagy sem? Ne akarj szűzqrva lenni... A barátod se fog örökké várni rád, pedig ennyi erővel 30 évesen is bűntudatod lesz. Szerinted te hogyan születhettél meg, ha a szüleid nem feküdtek le egymással?
2018. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nem azt tanították nekem, hogy a szex rossz, hanem azt, hogy a házasságon belül egy jó dolog. Csak mivel mi nem vagyunk házasok a barátommal, ezért van lelkiismeret furdalásom.
2018. szept. 30. 16:40
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szex bűn lenne, Isten nem teremtette volna ilyen élvezetessé és egészségessé se. :) Csak a katolikusok akarják bűnös dolognak beállítani, mert ugye az ő szemszögükből veszélyes a boldog és felszabadult nő. Csakis te tudhatod, mi számodra a jó, az egyháznak nincs joga a bugyidban matatni.
2018. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok katolikus. :) És nem is mondom, hogy a szex rossz. Csak a hitem azt mondja, hogy házasságon kívül nem jó.
2018. szept. 30. 16:56
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak kézimunkázz meg orálozz. Csak akkor legyél őszinte a barátoddal. A hited nem mondta, hogy sokkal nagyobb gáz, hogy hitegeted, játszol vele, hazudsz neki?

Vagy szelektíven csak bizonyos szabályokat tartasz be?


Szegény lány, legyen ez a legnagyobb lelkiismereti meg érzelmi válságod :'(


Irigylem a problémáidat...

2018. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
86%

Mondd meg a barátodnak, hogy innentől nem lesz semmiféle szexuális játék, sem mélytorok, sem cibálás.


Ha csak nem vesz feleségül.


Sok sikert!

2018. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Barátom abszolút megértő, és szándékában áll majd feleségül venni.
2018. szept. 30. 17:44
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Még igen.

Vagy csak azt hiszed.


Minden normális, egészségés kapcsolat része a szeretkezés. Mit számít, miben változik bármi, ha megtörténik egy szertartás? Semmi.


A férfiak tudják ezt tolerálni egy ideig, aztán addit húzod az agyát a kis szájacskáddal, amíg egyszer ráun. A barátod nem egy játékszer akivel szórakozhatsz.

2018. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Eleve ez is milyen beteg már, hogy "szándékában áll feleségül venni"...

Soha egy barátnőmmel nem is beszéltünk házasságról.


Az ember vagy megkéri a kezét a barátnőjének évek alatt, vagy nem picsog róla mint egy romantikus filmben.

2018. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!